Пошук
0
Кошик

Відокремлювачі кісточок

Відокремлювачі кісточок
Ніж для видалення осередків з картоплі і яблук Синій Ніж для видалення осередків з картоплі і яблук Синій

Ніж відмінно підходить для видалення серцевини з яблук, а так само можна використовувати для видалення серцевини ананасів, груш та інших плодів. Завдя..

54,00 грн.

Прилад для видалення кісточок з вишні кісточкодавка (метал) Прилад для видалення кісточок з вишні кісточкодавка (метал)

Цей пристрій призначений для видалення кісточок і стане чудовим помічником на кухні в період збору врожаю та консервування. Завдяки своїй компактності..

30,00 грн.

Вишнечистка машинка для видалення кісточок з вишні Вишнечистка машинка для видалення кісточок з вишні

У період заготівель ягід на зиму, машинка для видалення кісточок з вишні спростить процес, і неабияк заощадить час кожної господині. Дана конструкція ..

189,00 грн.

Прилад для вилучення кісточок (пластик)

Це пристосування для видалення кісточок буде для вас хорошим помічником на кухні в період чистки і консервування. Вона не замітає багато місця, зручно..

30,00 грн.

Ніж для видалення серцевин з картоплі і яблук

Ніж відмінно підходить для видалення серцевини з яблук, а також його можна використовувати для видалення серцевини ананасів, груш та інших плодів. Зав..

65,00 грн.

Прилад для видалення кісточок з вишні (метал) Прилад для видалення кісточок з вишні (метал)

Це пристосування для видалення кісточок буде для Вас хорошим помічником на кухні в період збору врожаю і консервування. Воно не займе багато місця, зр..

62,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 8 (всього 2 сторінок)

Нові надходження

Новий
Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук

Органайзер для яєць у холодильник - це практичний і зручний засіб для організації зберігання яєць. Цей пластиковий органайзер є трирівневою констру..

272,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе середню решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку середня - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, ..

98,00 грн.

Новий
Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій

Ручна точилка ножів – оригінальне і практичне пристосування, призначене для заточування всіх типів ножів c гладкою ріжучою кромкою. Загострювання нож..

47,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо