Поиск
0
Корзина

Форми для випічки горішків (Горішниці)

Призначені для випічки кондитерських горішків. Є моделі, в яких випікаються половинки горішків. Їх можна наповнити солодким кремом або згущеним молоком і з'єднати попарно. Є моделі, в яких випікаються цільні горішки. Їх можна вмочати в крем вже після приготування.

Випікати в наших алюмінієвих формах можна на газовій або електричній плиті.

Форми для випічки горішків (Горішниці)
Форма для випічки горішків (Горішниця) - 16 горіхів Форма для випічки горішків (Горішниця) - 16 горіхів

Напевно, кожен з нас пам'ятає надзвичайно смачні і ніби чарівні горішки з начинкою зі згущеного молока, які в дитинстві готувала мама, бабуся або ..

166,00 грн.

Форма для випічки печива та горішків асорті (горішниця) велика Форма для випічки печива та горішків асорті (горішниця) велика

Пам’ятаєте, як в дитинстві ви дивувалися, що можна з’їсти квіточку або черепашку, грибочок або шишку, які випікалися у чарівній формі? ..

166,00 грн.

Форма для випічки горішків асорті (Горішниця) середня Форма для випічки горішків асорті (Горішниця) середня

Намічається дитяче свято, і Ви хочете приготувати що-небудь незвичайне? Або хочете знову скуштувати ароматну випічку, якою Вас балувала в дитинстві ма..

235,00 грн.

Форма для випічки горішків (горішниця) - 12 горіхів Форма для випічки горішків (горішниця) - 12 горіхів

Класична форма для приготування улюбленого з дитинства печива у формі горішків. Відмінність цієї форми від форм, що використовувалися в той час, - ..

225,00 грн.

Форма для випічки печива у вигляді горішків «Горіховий гай» /пластмасові ручки/ Форма для випічки печива у вигляді горішків «Горіховий гай» /пластмасові ручки/

Кожен, хто був народжений за часів СРСР, пам'ятає дуже смачне пісочне печиво, яке продавалося в кожному магазині. На прилавках були різні форми і ..

185,00 грн.

Форма для випічки горішків (Горішниця) - 8 цільних горіхів Форма для випічки горішків (Горішниця) - 8 цільних горіхів

Це чудова форма для приготування улюбленого багатьма печива з дитинства - солодких горішків. За допомогою даної форми можна спекти відразу 8 цільни..

140,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 6 (1 страниц)

Последние

Форма для выпечки печенья «Шишка» Форма для выпечки печенья «Шишка»

Очередная интерпретация всем известной «орешницы». Форма состоит из двух частей с выемкой в виде половинок шишек с каждой стороны. Для ..

240,00 грн.

Форма для приготовления леденцов и конфет «Петушки» Форма для приготовления леденцов и конфет «Петушки»

С помощью долговечных форм для приготовления леденцов вы всегда сможете порадовать своих маленьких сладкоежек вкуснейшими конфетами. Этот предмет н..

245,00 грн.

Форма для выпечки олимпийских мишек Форма для выпечки олимпийских мишек

Очень удобная форма для приготовления олимпийских медведей наверняка будет часто использоваться на вашей кухне. Она представляет собой форму с выем..

166,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним