Поиск
0
Корзина

Форми для випічки горішків (Горішниці)

Призначені для випічки кондитерських горішків. Є моделі, в яких випікаються половинки горішків. Їх можна наповнити солодким кремом або згущеним молоком і з'єднати попарно. Є моделі, в яких випікаються цільні горішки. Їх можна вмочати в крем вже після приготування.

Випікати в наших алюмінієвих формах можна на газовій або електричній плиті.

Форми для випічки горішків (Горішниці)
Форма для випічки горішків (горішниця) — 16 горіхів Форма для випічки горішків (горішниця) — 16 горіхів

Напевно, кожен з нас пам'ятає надзвичайно смачні й ніби чарівні горішки з начинкою зі згущеного молока, які в дитинстві готувала мама, бабуся..

166,00 грн.

Форма для випічки печива "горішниця асорті" (велика) Форма для випічки печива "горішниця асорті" (велика)

Пам’ятаєте, як в дитинстві Ви дивувалися, що можна з’їсти квіточку або черепашку, грибочок або шишку, які випікалися у "чарівній"..

166,00 грн.

Форма для випічки горішків асорті (горішниця середня) Форма для випічки горішків асорті (горішниця середня)

Намічається дитяче свято і Ви хочете приготувати щось незвичне? Або знову скуштувати ароматну випічку, якою Вас балували в дитинстві ма..

235,00 грн.

Форма для випічки горішків (горішниця) — 12 горіхів Форма для випічки горішків (горішниця) — 12 горіхів

Форма для випічки горішків (горішниця) — класична форма для приготування улюбленого з дитинства печива у вигляді горішків. Відмінність цієї ф..

159,00 грн.

Форма для випічки печива у вигляді горішків "горіховий гай" (пластмасові ручки) Форма для випічки печива у вигляді горішків "горіховий гай" (пластмасові ручки)

Кожен, хто був народжений за часів СРСР, пам'ятає дуже смачне пісочне печиво, яке продавалося в кожному магазині. На прилавках були різні форми і ..

185,00 грн.

Форма для випічки горішків (горішниця) — 8 цільних горіхів Форма для випічки горішків (горішниця) — 8 цільних горіхів

Це чудова форма для приготування улюбленого багатьма печива з дитинства — цільних горішків, так як з її допомогою можна спекти їх відр..

140,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 6 (1 страниц)

Последние

Форма мини-сковорода в виде сердца для приготовления оладьев, блинов, омлета, яичницы Форма мини-сковорода в виде сердца для приготовления оладьев, блинов, омлета, яичницы

Используя эту форму, Вы внесете изюминку в повседневный прием пищи! Ведь такая форма идеально подходит для приготовления яиц, блинов и других блю..

134,00 грн.

Форма мини-сковорода в виде звезды для приготовления оладьев, блинов, омлета, яичницы Форма мини-сковорода в виде звезды для приготовления оладьев, блинов, омлета, яичницы

Эта форма идеально подходит для приготовления яиц, блинов и других блюд в виде звезды. Готовить можно как на электрической, так и на газовой плит..

134,00 грн.

Форма мини-сковорода в виде цветка для приготовления оладьев, блинов, омлета, яичницы

Для приготовления яиц, блинов и других блюд идеально подходит эта форма в виде цветка. Ручки у этой мини-сковородки очень удобные и располо..

134,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним