Пошук
0
Кошик

Форми для випічки горішків (Горішниці)

Призначені для випічки кондитерських горішків. Є моделі, в яких випікаються половинки горішків. Їх можна наповнити солодким кремом або згущеним молоком і з'єднати попарно. Є моделі, в яких випікаються цільні горішки. Їх можна вмочати в крем вже після приготування.

Випікати в наших алюмінієвих формах можна на газовій або електричній плиті.

Форми для випічки горішків (Горішниці)
Велика форма для випікання горішків горішниця з антипригарним/тефлоновим покриттям (23 горіхи) + квітка Велика форма для випікання горішків горішниця з антипригарним/тефлоновим покриттям (23 горіхи) + квітка

Велика форма для випікання горішків з начинкою зі згущеного молока з квіткою посередині.  Форма призначена для випікання на електричній або газовій пл..

648,00 грн.

Форма велика для випікання горішків та білочок (горішниця) «Білочка» з антипригарним/тефлоновим покриттям Форма велика для випікання горішків та білочок (горішниця) «Білочка» з антипригарним/тефлоновим покриттям

Одночасно можна зробити 8 половинок горішків, 2 половинки білочок, 2 половинки грибочків і 1 половину жолудя. Особливо ароматній і немов казковій в..

647,00 грн.

Велика горішниця форма для випікання горішків зі згущеним молоком (23 горіхи) + квітка Велика горішниця форма для випікання горішків зі згущеним молоком (23 горіхи) + квітка

Велика форма для випікання горішків з начинкою зі згущеного молока з квіткою посередині.  Отримана об'ємна випічка може наповнюватися різн..

284,00 грн.

Форма для випічки печива з начинкою "Горішниця лісове асорті" (важка, квадратна) Форма для випічки печива з начинкою "Горішниця лісове асорті" (важка, квадратна)

Пам’ятаєте, як в дитинстві ви дивувалися, що можна з’їсти грибочок, шишку або горішок, які випікалися у "чарівній" формі? Ц..

407,00 грн.

Форма для випікання великих горішків зі згущеним молоком Горішниця з антипригарним / тефлоновим покриттям — 12 горіхів Форма для випікання великих горішків зі згущеним молоком Горішниця з антипригарним / тефлоновим покриттям — 12 горіхів

Форма для випічки горішків з начинкою зі згущеного молока. Отримана об'ємна випічка може наповнюватися самої різною начинкою: ягідною, ш..

595,00 грн.

Форма для випічки найбільших горішків зі згущеним молоком (горішниця) — 9 горіхів Форма для випічки найбільших горішків зі згущеним молоком (горішниця) — 9 горіхів

Напевно, кожен з нас пам'ятає надзвичайно смачні й ніби чарівні горішки з начинкою зі згущеного молока, які в дитинстві готувала мама, бабуся..

335,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 26 (всього 5 сторінок)

Нові надходження

Новий
Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук

Органайзер для яєць у холодильник - це практичний і зручний засіб для організації зберігання яєць. Цей пластиковий органайзер є трирівневою констру..

272,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе середню решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку середня - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, ..

98,00 грн.

Новий
Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій

Ручна точилка ножів – оригінальне і практичне пристосування, призначене для заточування всіх типів ножів c гладкою ріжучою кромкою. Загострювання нож..

47,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо