Пошук
0
Кошик

Ступки

Ступки
Ступка з товкачиком дерев'яна з різьбленням 8.5х9.5 см Ступка з товкачиком дерев'яна з різьбленням 8.5х9.5 см

Ступка з товкачиком — це один з найдавніших ручних пристроїв для подрібнення твердих дрібних продуктів або їх частинок. Головне завдання цього н..

181,00 грн.

Ступка з товкачиком дерев'яна 8.5х7.5 см Ступка з товкачиком дерев'яна 8.5х7.5 см

Ступка з товкачиком — це предмет ручної роботи, виконаний з деревини бука. Це хороша добротна ступка, в якій можна подрібнювати будь-які пр..

175,00 грн.

Ступка з товкачиком дерев'яна 9х5.5 см Ступка з товкачиком дерев'яна 9х5.5 см

Ступка з товкачиком — це предмет ручної роботи, виконаний з деревини бука. Це хороша добротна ступка, в якій можна подрібнювати будь-які пр..

127,00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Нові надходження

Новий
Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук

Органайзер для яєць у холодильник - це практичний і зручний засіб для організації зберігання яєць. Цей пластиковий органайзер є трирівневою констру..

272,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе середню решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку середня - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, ..

98,00 грн.

Новий
Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій

Ручна точилка ножів – оригінальне і практичне пристосування, призначене для заточування всіх типів ножів c гладкою ріжучою кромкою. Загострювання нож..

47,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо