Поиск
0
Корзина

Форми для вафель

Пропоновані нами форми для вафель чудово підійдуть для тих господинь, які хочуть швидко і смачно нагодувати всю сім'ю.

Випікати в наших алюмінієвих формах можна на газовій або електричній плиті. Правильно підібрана товщина металу дозволяє формі для вафель нагріватися по всій поверхні і вафлі пропікаються швидко і рівномірно.

Наші форми для випічки вафель прослужать Вам дуже довго і будуть радувати не одне покоління любителів тонких вафель, вафельних тортів і вафельних трубочок!

Форми для вафель
Форма для випічки вафель - Вафельниця кругла велика /210 мм/ Форма для випічки вафель - Вафельниця кругла велика /210 мм/

Іноді так хочеться чогось смачного, ароматного і свіжого, але бігти в магазин немає бажання. У такому випадку ідеальним варіантом буде приготування хр..

208,00 грн.

Форма для випічки вафельного печива Форма для випічки вафельного печива

Вафельне печиво - це дивовижні ласощі, які нам знайомі з дитинства і асоціюються зі святом. Приготувати таке вафельне печиво нескладно, якщо в будинку..

210,00 грн.

Форма для випічки вафель - Вафельниця прямокутна Форма для випічки вафель - Вафельниця прямокутна

Прямокутна вафельниця - це один з популярних кухонних приладів, завдяки якому Ви зможете завжди приготувати смачний і поживний сніданок. Вафлі - ду..

240,00 грн.

Форма для випічки вафель - Вафельниця кругла /180 мм/ Форма для випічки вафель - Вафельниця кругла /180 мм/

Приємно перебувати в будинку, наповненому ароматами домашніх кондитерських виробів. Та й діти просто обожнюють ласощі, приготовані своїми руками аб..

225,00 грн.

Показаны с 1 по 4 из 4 (1 страниц)

Последние

Форма для выпечки печенья «Шишка» Форма для выпечки печенья «Шишка»

Очередная интерпретация всем известной «орешницы». Форма состоит из двух частей с выемкой в виде половинок шишек с каждой стороны. Для ..

240,00 грн.

Форма для приготовления леденцов и конфет «Петушки» Форма для приготовления леденцов и конфет «Петушки»

С помощью долговечных форм для приготовления леденцов вы всегда сможете порадовать своих маленьких сладкоежек вкуснейшими конфетами. Этот предмет н..

245,00 грн.

Форма для выпечки олимпийских мишек Форма для выпечки олимпийских мишек

Очень удобная форма для приготовления олимпийских медведей наверняка будет часто использоваться на вашей кухне. Она представляет собой форму с выем..

166,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним