Поиск
0
Корзина

Форми для вафель

Пропоновані нами форми для вафель чудово підійдуть для тих господинь, які хочуть швидко і смачно нагодувати всю сім'ю.

Випікати в наших алюмінієвих формах можна на газовій або електричній плиті. Правильно підібрана товщина металу дозволяє формі для вафель нагріватися по всій поверхні і вафлі пропікаються швидко і рівномірно.

Наші форми для випічки вафель прослужать Вам дуже довго і будуть радувати не одне покоління любителів тонких вафель, вафельних тортів і вафельних трубочок!

Форми для вафель
Форма для випічки вафель - Вафельниця кругла велика /210 мм/ Форма для випічки вафель - Вафельниця кругла велика /210 мм/

Іноді так хочеться чогось смачного, ароматного і свіжого, але бігти в магазин немає бажання. У такому випадку ідеальним варіантом буде приготування хр..

208,00 грн.

Новый
Форма для випічки вафельного печива Форма для випічки вафельного печива

Вафельне печиво - це дивовижні ласощі, які нам знайомі з дитинства і асоціюються зі святом. Приготувати таке вафельне печиво нескладно, якщо в будинку..

210,00 грн.

Форма для випічки вафель - Вафельниця прямокутна Форма для випічки вафель - Вафельниця прямокутна

Прямокутна вафельниця - це один з популярних кухонних приладів, завдяки якому Ви зможете завжди приготувати смачний і поживний сніданок. Вафлі - ду..

220,00 грн.

Форма для випічки вафель - Вафельниця кругла /180 мм/ Форма для випічки вафель - Вафельниця кругла /180 мм/

Приємно перебувати в будинку, наповненому ароматами домашніх кондитерських виробів. Та й діти просто обожнюють ласощі, приготовані своїми руками аб..

225,00 грн.

Показаны с 1 по 4 из 4 (1 страниц)

Последние

Новый
Форма для выпечки печенья в виде орешков «Ореховая роща» /пластмассовые ручки/ Форма для выпечки печенья в виде орешков «Ореховая роща» /пластмассовые ручки/

Каждый, кто был рожден во времена СССР, помнит вкуснейшее песочное печенье, которое продавалось в каждом магазине. На прилавках были разные формы и на..

185,00 грн.

Новый
Форма для выпечки печенья «Шишка» Форма для выпечки печенья «Шишка»

Очередная интерпретация всем известной «орешницы». Форма состоит из двух частей с выемкой в виде половинок шишек с каждой стороны. Для ..

225,00 грн.

Новый
Форма для приготовления леденцов и конфет «Петушки» Форма для приготовления леденцов и конфет «Петушки»

С помощью долговечных форм для приготовления леденцов вы всегда сможете порадовать своих маленьких сладкоежек вкуснейшими конфетами. Этот предмет н..

273,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним