Пошук
0
Кошик

Мірний посуд

Мірний посуд
Новий
Мірний циліндр колба для спиртоміра виноміра зі скляною основою Склоприлад 100 мл Мірний циліндр колба для спиртоміра виноміра зі скляною основою Склоприлад 100 мл

Мірний циліндр "Склоприлад" є високоточним лабораторним інструментом, призначеним для вимірювання об'єму рідини до 100 мл. Цей інструмент необхідний у..

260,00 грн.

Мензурка (мірна склянка) 250 мл (шкала 50 мл) пластикова Мензурка (мірна склянка) 250 мл (шкала 50 мл) пластикова

Мензурка або мірна склянка - це зручний та точний інструмент для вимірювання об'єму рідин та приготування розчинів у лабораторних умовах. Дана мод..

52,00 грн.

Конусна лійка зливна лійка на банку з нержавіючої сталі діаметр 15 см Конусна лійка зливна лійка на банку з нержавіючої сталі діаметр 15 см

  Для швидкого надходження води в пляшку можна використовувати лійку з нержавіючої сталі. Її конструкція складається з широкої шийки, яка різк..

99,00 грн.

Лійка зливна лійка пластмасова на банку Жовта Лійка зливна лійка пластмасова на банку Жовта

  Для швидкого надходження води в пляшку можна використовувати пластмасову лійку. Її конструкція складається з широкого горлечка, яке різко пе..

34,00 грн.

Воронка пластикова з широкою горловиною лійка для банок з широким горлом для консервування Ø 15.5 см Червона Воронка пластикова з широкою горловиною лійка для банок з широким горлом для консервування Ø 15.5 см Червона

Воронка з великою широкою шийкою стане Вашим незамінним помічником на кухні. Допоможе Вам без втрат пересипати чи перелити продукти у банки. Прекрасно..

42,00 грн.

Воронка пластикова з широкою горловиною лійка для банок з широким горлом для консервування Ø 15.5 см Блакитна Воронка пластикова з широкою горловиною лійка для банок з широким горлом для консервування Ø 15.5 см Блакитна

Воронка з великою широкою шийкою стане Вашим незамінним помічником на кухні. Допоможе Вам без втрат пересипати чи перелити продукти у банки. Прекрасно..

42,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 16 (всього 3 сторінок)

Нові надходження

Новий
Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук

Органайзер для яєць у холодильник - це практичний і зручний засіб для організації зберігання яєць. Цей пластиковий органайзер є трирівневою констру..

272,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе середню решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку середня - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, ..

98,00 грн.

Новий
Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій

Ручна точилка ножів – оригінальне і практичне пристосування, призначене для заточування всіх типів ножів c гладкою ріжучою кромкою. Загострювання нож..

47,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо