Пошук
0
Кошик

Преси і горіхоколи

Преси і горіхоколи
Прес подрібнювач гвинтовий для часнику пластиковий часничниця Gondol Прес подрібнювач гвинтовий для часнику пластиковий часничниця Gondol

Прес подрібнювач для часнику "Gondol" - це зручний та ефективний кухонний аксесуар, який значно спрощує процес приготування страв із викорис..

97,00 грн.

Посилена часничниця (прес для часнику) часникодавка з нержавіючої сталі Посилена часничниця (прес для часнику) часникодавка з нержавіючої сталі

Цим пресом для часнику або, як кажуть у народі, «часникодавкою» дуже зручно подрібнювати часник для приготування страв або вживання у сиро..

249,00 грн.

Набір для розбору волоського горіха Набір для розбору волоського горіха

Набір інструментів для розбирання горіхів – ідеальне доповнення до процесу їхнього розколу. Ці спеціальні інструменти розроблені для легкого вид..

132,00 грн.

Прес для часнику з нержавіючої сталі із пластиковою ручкою часникодавка Прес для часнику з нержавіючої сталі із пластиковою ручкою часникодавка

Цей прес для часнику – незамінний помічник на кухні. Він виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та надійні..

102,00 грн.

Конусний металевий міцний горіхокол 18.5 см ХЕАЗ Конусний металевий міцний горіхокол 18.5 см ХЕАЗ

Конусний горіхокол виготовлений з міцного сплаву металу, має зручну ручку, призначений для колки волоських горіхів, ліщини, фундуку і мигдалю. ..

71,00 грн.

Подрібнювач для горіхів, шоколаду, яєць, сиру Подрібнювач для горіхів, шоколаду, яєць, сиру

Подрібнювач ручний незамінний для кулінарії, багатофункціональний, виготовлений із харчового поліпропілену. Подрібнює горіхи, шоколад, твердий сир, с..

59,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 28 (всього 5 сторінок)

Нові надходження

Новий
Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук

Органайзер для яєць у холодильник - це практичний і зручний засіб для організації зберігання яєць. Цей пластиковий органайзер є трирівневою констру..

272,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе середню решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку середня - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, ..

98,00 грн.

Новий
Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій

Ручна точилка ножів – оригінальне і практичне пристосування, призначене для заточування всіх типів ножів c гладкою ріжучою кромкою. Загострювання нож..

47,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо