Пошук
0
Кошик

Ножі кухонні

Фігурний ніж для карвінгу та нарізки фруктів та овочів для прикраси столу Фігурний ніж для карвінгу та нарізки фруктів та овочів для прикраси столу

Прилад для нарізання фруктів та овочів для прикраси столу. З таким ножем Ви можете робити кульки навіть із картоплі. Може також використовуватися д..

29,00 грн.

Універсальний ніж сполучний для тіста та нарізки піци з роликом 2 в 1 Універсальний ніж сполучний для тіста та нарізки піци з роликом 2 в 1

Роликовий ніж зробить процес нарізування тіста приємним та легким, як ніколи раніше. Ролики виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі, яка прослужи..

32,00 грн.

Тримач для нарізки цибулі, томатів та овочів Тримач для нарізки цибулі, томатів та овочів

Зручний тримач для нарізки цибулі і овочів. З його допомогою можна нарізати повністю цибулю акуратними півкільцями. Також ним можна тримати ..

42,00 грн.

Тендерайзер (розпушувач для м'яса) Тендерайзер (розпушувач для м'яса)

Головна ціль тендерайзера — надання м'ясу пухкої консистенції, що прискорить процес приготування продукту і значно зекономить..

84,00 грн.

Рыбочистка металева з контейнером "Ретро" 21 см Рыбочистка металева з контейнером "Ретро" 21 см

Рыбочистка дозволить очистити від луски будь-які види риб, при цьому луска не буде розлітатися в різні сторони, а залишаються в корпусі рыбочистки і н..

25,00 грн.

Рыбочистка металева 15 см Рыбочистка металева 15 см

Рыбочистка дозволить очистити від луски будь-які види риб. Розміри рыбочистки: довжина - 15 см, ширина робочої частини - 2,8 см, довжина робоч..

38,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 30 (всього 5 сторінок)

Нові надходження

Новий
Спеціальний кухонний ніж яблукорізка металева для нарізки часточками яблук Спеціальний кухонний ніж яблукорізка металева для нарізки часточками яблук

Призначений для різання яблук середнього розміру. Просто помістивши ніж на яблуко і натиснувши на нього двома руками, можна швидко розрізати яблуко на..

63,00 грн.

Новий
Скалка-ніж для круасанів нержавіюча сталь 48 см Скалка-ніж для круасанів нержавіюча сталь 48 см

Професійний ніж для круасанів. Дільник для круасанів широко використовується для нарізки тіста для круасанів. Виконаний з гостро заточеної нер..

579,00 грн.

Новий
Набір ножів для карвінгу (різьблення по овочах) 8 штук (пластмасова ручка, сталеве лезо) + ложка-нуазетка Набір ножів для карвінгу (різьблення по овочах) 8 штук (пластмасова ручка, сталеве лезо) + ложка-нуазетка

Практично кожне свято не обходиться без подачі на стіл красиво прикрашених фруктів та овочів за допомогою кулінарного карвінгу. Це фігурне різьблення,..

151,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо