Пошук
0
Кошик

Подрібнювачі

Подрібнювачі
Яйцерізка багатофункційна для нарізки яєць і грибів Біла Яйцерізка багатофункційна для нарізки яєць і грибів Біла

Зручна річ для нарізки яєць, картоплі та грибів. З її допомогою Ви швидко подрібните овочі, варені яйця та гриби для будь-яких потреб та салатів.&n..

35,00 грн.

Яйцерізка багатофункційна для нарізки яєць і грибів Рожева Яйцерізка багатофункційна для нарізки яєць і грибів Рожева

Зручна річ для нарізки яєць, картоплі та грибів. З її допомогою Ви швидко подрібните овочі, варені яйця та гриби для будь-яких потреб та салатів.&n..

35,00 грн.

Універсальна овочерізка подрібнювач Nicer Dicer Quick 5 в 1 мультислайсер Універсальна овочерізка подрібнювач Nicer Dicer Quick 5 в 1 мультислайсер

Компактна універсальна нарізка Nicer Dicer Quick одним натисканням нарізає всі продукти в 10 разів швидше, ніж звичайні слайсери. Ця інноваційна техно..

197,00 грн.

Яблукорізка + яблукочистка прилад для чищення та нарізки яблук Яблукорізка + яблукочистка прилад для чищення та нарізки яблук

Яблукочистка допоможе впоратися зі звичним заняттям набагато швидше. Прилад для очищення яблука від шкірки допоможе швидко очистити велику кількість я..

250,00 грн.

Спеціальний кухонний ніж яблукорізка металева для нарізки часточками яблук Спеціальний кухонний ніж яблукорізка металева для нарізки часточками яблук

Призначений для різання яблук середнього розміру. Просто помістивши ніж на яблуко і натиснувши на нього двома руками, можна швидко розрізати яблуко на..

90,00 грн.

Багатофункціональна овочерізка Nicer Dicer Plus терка мультислайсер прес для нарізки подрібнювач овочів Багатофункціональна овочерізка Nicer Dicer Plus терка мультислайсер прес для нарізки подрібнювач овочів

Овочерізка Nicer Dicer Plus – це дивовижний помічник, який знадобиться кожній домогосподарці. За допомогою цього пристосування та спеціальн..

378,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 14 (всього 3 сторінок)

Нові надходження

Новий
Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук

Органайзер для яєць у холодильник - це практичний і зручний засіб для організації зберігання яєць. Цей пластиковий органайзер є трирівневою констру..

272,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе середню решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку середня - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, ..

98,00 грн.

Новий
Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій

Ручна точилка ножів – оригінальне і практичне пристосування, призначене для заточування всіх типів ножів c гладкою ріжучою кромкою. Загострювання нож..

47,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо