Пошук
0
Кошик

Точила для ножів

Точила для ножів
Новий
Механічна точилка для всіх видів ножів Червона Механічна точилка для всіх видів ножів Червона

Одним із найнеобхідніших атрибутів майже на кожній кухні є точилка для ножів. Це корисна і зручна річ і ми рекомендуємо кожній господині мати її в арс..

149,00 грн.

Точилка для кухонних ножів ручна механічна пластикова з точильним каменем Чорна Точилка для кухонних ножів ручна механічна пластикова з точильним каменем Чорна

Точилка для ножів з каменем - це зручний та практичний аксесуар для заточування ножів з гладкою ріжучою кромкою. Вона виготовлена із пластику, що роби..

73,00 грн.

Точилка для кухонних ножів ручна механічна пластикова з точильним каменем Жовта Точилка для кухонних ножів ручна механічна пластикова з точильним каменем Жовта

Точилка для ножів з каменем - це зручний та практичний аксесуар для заточування ножів з гладкою ріжучою кромкою. Вона виготовлена із пластику, що роби..

73,00 грн.

Брусок абразивний камінь для заточення ножів у вигляді човника Брусок абразивний камінь для заточення ножів у вигляді човника

Брусок абразивний камінь для заточення ножів у вигляді човника - це інструмент, призначений для точного заточення ножів. Цей камінь має форму човника ..

98,00 грн.

Точилка універсальна для ножів та ножиць кругла на підставці 12.5 см Точилка універсальна для ножів та ножиць кругла на підставці 12.5 см

Ручна точилка ножів – оригінальний і практичний пристрій, призначений для заточування всіх типів ножів з гладкою ріжучою кромкою. Заточу..

60,00 грн.

Ножеточка точилка металева для ножів з відкривалкою Ножеточка точилка металева для ножів з відкривалкою

Точилка для ножів + відкривалка — це корисний інструмент два в одному. Ножеточка зроблена з металу. Зручна тим, що має відкривалку для пляшок. Д..

66,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 12 (всього 2 сторінок)

Нові надходження

Новий
Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук

Органайзер для яєць у холодильник - це практичний і зручний засіб для організації зберігання яєць. Цей пластиковий органайзер є трирівневою констру..

272,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе середню решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку середня - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, ..

98,00 грн.

Новий
Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій

Ручна точилка ножів – оригінальне і практичне пристосування, призначене для заточування всіх типів ножів c гладкою ріжучою кромкою. Загострювання нож..

47,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо