Пошук
0
Кошик

Терки, овочерізки

Терки, овочерізки
Ручна шинковка подрібнювач для капусти, овочів та фруктів з плаваючим лезом 16 см Ручна шинковка подрібнювач для капусти, овочів та фруктів з плаваючим лезом 16 см

Тепер швидка підготовка салату перед несподіваним приходом гостей стає напрочуд простим завданням. Ця пластикова шатківниця — багатофункціональн..

102,00 грн.

Ручна пластикова шинковка для капусти та нарізки овочів та фруктів з плаваючим лезом (34х14.5 см) Ручна пластикова шинковка для капусти та нарізки овочів та фруктів з плаваючим лезом (34х14.5 см)

Ручна пластикова шатківниця для кухні є ефективним інструментом для дрібного нарізування овочів і фруктів. Якщо операції з ножем вимагають великих зус..

120,00 грн.

Пристосування слайсер ніж для нарізки банана 25 см Пристосування слайсер ніж для нарізки банана 25 см

Пристосування для нарізки банана - це напрочуд практичний та оригінальний інструмент, який зробить процес нарізування банана швидким та легким. Цей ні..

37,00 грн.

Універсальна ручна овочерізка подрібнювач із піддоном Easy Spin Cutter Універсальна ручна овочерізка подрібнювач із піддоном Easy Spin Cutter

Механічний подрібнювач з піддоном Easy Spin Cutter - це зручний та ефективний пристрій, який значно спростить процес приготування страв та дозволить в..

228,00 грн.

Подрібнювач ручний Nicer Dicer 7в1 овочерізка для нарізки овочів та фруктів з насадками та контейнером Подрібнювач ручний Nicer Dicer 7в1 овочерізка для нарізки овочів та фруктів з насадками та контейнером

Ручний подрібнювач продуктів – це багатофункціональний прилад, який знадобиться для швидкого та легкого нарізування будь-яких продуктів. За допо..

641,00 грн.

Терка корморізка ручна кормова сталева для подрібнення коренеплодів з великими отворами 47х25 см Терка корморізка ручна кормова сталева для подрібнення коренеплодів з великими отворами 47х25 см

Корморізка (тертка ручна) призначена для переробки коренеплодів, гарбузових овочів для приготування кормів домашнім тваринам. Виконана у вигляді пр..

320,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 78 (всього 13 сторінок)

Нові надходження

Новий
Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук

Органайзер для яєць у холодильник - це практичний і зручний засіб для організації зберігання яєць. Цей пластиковий органайзер є трирівневою констру..

272,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе середню решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку середня - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, ..

98,00 грн.

Новий
Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій

Ручна точилка ножів – оригінальне і практичне пристосування, призначене для заточування всіх типів ножів c гладкою ріжучою кромкою. Загострювання нож..

47,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо