Пошук
0
Кошик

Терки, овочерізки

Шинковка «Ромашка» з двома лезами Вінниця Шинковка «Ромашка» з двома лезами Вінниця

Зручна і компактна шинковка, з допомогою якої можна швидко і легко подрібнювати овочі. Це оптимальний варіант для господинь, які хочуть приготувати са..

368,00 грн.

Терка широка універсальна дерев'яна для овочів по-корейськи Wood&Steel (30*10 см) Терка широка універсальна дерев'яна для овочів по-корейськи Wood&Steel (30*10 см)

Універсальна терка для приготування моркви та інших овочів по-корейськи. Виконана з натурального дерева, леза - сталеві, добре заточені. Терка дозвол..

39,00 грн.

Терка універсальна дерев'яна для овочів по-корейськи Wood&Steel (6.5*26 см) Терка універсальна дерев'яна для овочів по-корейськи Wood&Steel (6.5*26 см)

Універсальна терка для приготування моркви та інших овочів по-корейськи. Виконана з натурального дерева, леза - сталеві, добре заточені. Терка дозвол..

24,00 грн.

Терка для корейской морковки и картошки фри с двумя лезвиями 2 в 1 Терка для корейской морковки и картошки фри с двумя лезвиями 2 в 1

Удобная универсальная терка для корейской морковки и картошки фри с двумя лезвиями, лезвия хорошо и качественно заточены. Станет незаменимой у хозя..

37,00 грн.

Ручна широка дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з одним лезом Wood&Steel (14*38 см) Ручна широка дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з одним лезом Wood&Steel (14*38 см)

Дерев'яна шатківниця для кухні є ефективним інструментом для дрібної нарізки овочів і фруктів. Якщо операції з ножем вимагають великих зусиль, то ..

96,00 грн.

Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з двома лезами Wood&Steel (16*43 см) Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з двома лезами Wood&Steel (16*43 см)

Ручна шатківниця -тертка впорається з нарізкою і шаткуванням будь-яких овочів, значно спростивши роботу на кухні. Шатківниця-тетрка допоможе втіл..

164,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 22 (всього 4 сторінок)

Нові надходження

Новий
Спеціальний кухонний ніж яблукорізка металева для нарізки часточками яблук Спеціальний кухонний ніж яблукорізка металева для нарізки часточками яблук

Призначений для різання яблук середнього розміру. Просто помістивши ніж на яблуко і натиснувши на нього двома руками, можна швидко розрізати яблуко на..

63,00 грн.

Новий
Скалка-ніж для круасанів нержавіюча сталь 48 см Скалка-ніж для круасанів нержавіюча сталь 48 см

Професійний ніж для круасанів. Дільник для круасанів широко використовується для нарізки тіста для круасанів. Виконаний з гостро заточеної нер..

579,00 грн.

Новий
Набір ножів для карвінгу (різьблення по овочах) 8 штук (пластмасова ручка, сталеве лезо) + ложка-нуазетка Набір ножів для карвінгу (різьблення по овочах) 8 штук (пластмасова ручка, сталеве лезо) + ложка-нуазетка

Практично кожне свято не обходиться без подачі на стіл красиво прикрашених фруктів та овочів за допомогою кулінарного карвінгу. Це фігурне різьблення,..

151,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо