Пошук
0
Кошик

Форми і штампи

Форми і штампи
Новий
Форма для виготовлення м'якого сиру типу "Камамбер" та сирів з пліснявою (італійська корзинка) 0.65 кг Форма для виготовлення м'якого сиру типу "Камамбер" та сирів з пліснявою (італійська корзинка) 0.65 кг

Форма для сиру служить для приготування живого сиру з невеликої кількості молока. Отриманий сир у цій формі формується в красиву компактну головку ваг..

47,00 грн.

Новий
Набір хвилястих форм для оформлення салатів та висічки тіста для пельменів вареників Ø 8.5/7/5.5 см (3 шт.) Набір хвилястих форм для оформлення салатів та висічки тіста для пельменів вареників Ø 8.5/7/5.5 см (3 шт.)

Набір круглих хвилястих форм є відмінним рішенням для тих, хто прагне надати своїм стравам елегантного та оригінального вигляду. Цей унікальний набір ..

96,00 грн.

Новий
Форма ліплення для пельменів, вареників та равіолі у вигляді серця Синя Форма ліплення для пельменів, вареників та равіолі у вигляді серця Синя

Форма для ліплення пельменів, вареників та равіолі у вигляді серця - це унікальний кухонний аксесуар, який надає традиційним стравам особливого та ром..

113,00 грн.

Новий
Форма ліплення для пельменів, вареників та равіолі у вигляді серця Зелена Форма ліплення для пельменів, вареників та равіолі у вигляді серця Зелена

Форма для ліплення пельменів, вареників та равіолі у вигляді серця - це унікальний кухонний аксесуар, який надає традиційним стравам особливого та ром..

113,00 грн.

Новий
Набір металевих форм для складання тортів десертів та формування салатів та закусок 20х20 см H 5 см Набір металевих форм для складання тортів десертів та формування салатів та закусок 20х20 см H 5 см

Дуже зручні форми і оригінальне приладдя для оформлення, красивої подачі та сервірування салатів, закусок, гарнірів і десертів. Форми для гарніру с..

232,00 грн.

Набір круглих форм для оформлення салатів і висічки тіста для пельменів вареників Ø 12/10/8 см H 6.5 (3 шт.) Набір круглих форм для оформлення салатів і висічки тіста для пельменів вареників Ø 12/10/8 см H 6.5 (3 шт.)

Форми для викладки/вирубки просто незамінні для красивої подачі салатів або гарнірів, а також для приготування різних десертів і вирубки тіста. Форми..

163,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 138 (всього 23 сторінок)

Нові надходження

Новий
Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук

Органайзер для яєць у холодильник - це практичний і зручний засіб для організації зберігання яєць. Цей пластиковий органайзер є трирівневою констру..

272,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе середню решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку середня - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, ..

98,00 грн.

Новий
Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій

Ручна точилка ножів – оригінальне і практичне пристосування, призначене для заточування всіх типів ножів c гладкою ріжучою кромкою. Загострювання нож..

47,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо