Поиск
0
Корзина

Фігурні форми

Форми для приготування смачного і хрусткого печива, які ми пропонуємо в нашому магазині, відрізняються прекрасними функціональними характеристиками, високою стійкістю до деформації, легкістю і практичністю в експлуатації.

Вони виготовлені зі спеціального нешкідливого харчового алюмінієвого сплаву (абсолютно без запаху) за санітарними нормативами методом рідкого штампування.

Наші форми для випічки прослужать вам дуже довго і будуть радувати не одне покоління любителів свіжого і смачного печива!

 

Фігурні форми
Форма для випічки горішків (Горішниця) - 16 горіхів Форма для випічки горішків (Горішниця) - 16 горіхів

Напевно, кожен з нас пам'ятає надзвичайно смачні і ніби чарівні горішки з начинкою зі згущеного молока, які в дитинстві готувала мама, бабуся або ..

166,00 грн.

Форма для випічки трикутного печива «Ялинка» Форма для випічки трикутного печива «Ялинка»

Хто з нас не любить смачне і тане в роті пісочне печиво? Більшість дітей та дорослих воліють такий десерт до чаю. Проте всі ми знаємо, що мучні вироби..

180,00 грн.

Новый
Форма для випічки печива у вигляді горішків «Горіховий гай» /пластмасові ручки/ Форма для випічки печива у вигляді горішків «Горіховий гай» /пластмасові ручки/

Кожен, хто був народжений за часів СРСР, пам'ятає дуже смачне пісочне печиво, яке продавалося в кожному магазині. На прилавках були різні форми і ..

185,00 грн.

Форма для випічки печива та горішків асорті (горішниця) велика Форма для випічки печива та горішків асорті (горішниця) велика

Пам’ятаєте, як в дитинстві ви дивувалися, що можна з’їсти квіточку або черепашку, грибочок або шишку, які випікалися у чарівній формі? ..

166,00 грн.

Форма для випічки печива «Шишка» велика /16 шишок/ Форма для випічки печива «Шишка» велика /16 шишок/

Чергова інтерпретація всім відомої «Горішниця». Форма складається з двох частин з виїмкою у вигляді половинок шишок з кожного боку. Для..

323,00 грн.

Новый
Форма для випічки печива «Шишка» Форма для випічки печива «Шишка»

Чергова інтерпретація всім відомої горішниці. Форма складається з двох частин з виїмкою у вигляді половинок шишок з кожного боку. Для зручності вик..

225,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 23 (4 страниц)

Последние

Новый
Форма для выпечки печенья в виде орешков «Ореховая роща» /пластмассовые ручки/ Форма для выпечки печенья в виде орешков «Ореховая роща» /пластмассовые ручки/

Каждый, кто был рожден во времена СССР, помнит вкуснейшее песочное печенье, которое продавалось в каждом магазине. На прилавках были разные формы и на..

185,00 грн.

Новый
Форма для выпечки печенья «Шишка» Форма для выпечки печенья «Шишка»

Очередная интерпретация всем известной «орешницы». Форма состоит из двух частей с выемкой в виде половинок шишек с каждой стороны. Для ..

225,00 грн.

Новый
Форма для приготовления леденцов и конфет «Петушки» Форма для приготовления леденцов и конфет «Петушки»

С помощью долговечных форм для приготовления леденцов вы всегда сможете порадовать своих маленьких сладкоежек вкуснейшими конфетами. Этот предмет н..

273,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним