Поиск
0
Корзина

Форми для випічки печива

Призначені для випічки кондитерського печива. У нашому асортименті є форми для випічки шишок, сердечок, кошиків, ведмедиків, курчат, вафельного печива і багато інших.

Випікати в наших алюмінієвих формах можна на газовій або електричній плиті.

Форми для випічки печива
Форма для випічки трикутного печива «Ялинка» Форма для випічки трикутного печива «Ялинка»

Хто з нас не любить смачне і тане в роті пісочне печиво? Більшість дітей та дорослих воліють такий десерт до чаю. Проте всі ми знаємо, що мучні вироби..

180,00 грн.

Форма для випічки печива та горішків асорті (горішниця) велика Форма для випічки печива та горішків асорті (горішниця) велика

Пам’ятаєте, як в дитинстві ви дивувалися, що можна з’їсти квіточку або черепашку, грибочок або шишку, які випікалися у чарівній формі? ..

166,00 грн.

Форма для випічки печива «Шишка» велика /16 шишок/ Форма для випічки печива «Шишка» велика /16 шишок/

Чергова інтерпретація всім відомої «Горішниця». Форма складається з двох частин з виїмкою у вигляді половинок шишок з кожного боку. Для..

323,00 грн.

Новый
Форма для випічки печива «Шишка» Форма для випічки печива «Шишка»

Чергова інтерпретація всім відомої горішниці. Форма складається з двох частин з виїмкою у вигляді половинок шишок з кожного боку. Для зручності вик..

225,00 грн.

Форма для випічки печива «Сердечко» Форма для випічки печива «Сердечко»

Чергова інтерпретація всім відомої «Горішниця». Форма складається з двох частин з виїмкою у вигляді половинок сердечок з кожного боку. ..

140,00 грн.

Форма для випічки печива «Мушля» Форма для випічки печива «Мушля»

Всі ми пам'ятаємо печиво з нашого дитинства - черепашки, горішки, грибочки. Вони готувалися з пісочного тіста, начиняли дуже смачною начинкою з..

140,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 16 (3 страниц)

Последние

Новый
Форма для выпечки печенья в виде орешков «Ореховая роща» /пластмассовые ручки/ Форма для выпечки печенья в виде орешков «Ореховая роща» /пластмассовые ручки/

Каждый, кто был рожден во времена СССР, помнит вкуснейшее песочное печенье, которое продавалось в каждом магазине. На прилавках были разные формы и на..

185,00 грн.

Новый
Форма для выпечки печенья «Шишка» Форма для выпечки печенья «Шишка»

Очередная интерпретация всем известной «орешницы». Форма состоит из двух частей с выемкой в виде половинок шишек с каждой стороны. Для ..

225,00 грн.

Новый
Форма для приготовления леденцов и конфет «Петушки» Форма для приготовления леденцов и конфет «Петушки»

С помощью долговечных форм для приготовления леденцов вы всегда сможете порадовать своих маленьких сладкоежек вкуснейшими конфетами. Этот предмет н..

273,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним