Поиск
0
Корзина

Форми для льодяників

Форми для льодяників, які були так популярні за часів СРСР, і зараз користуються попитом. За допомогою наших якісних форм для приготування льодяників Ви зможете порадувати своїх маленьких ласунів смачними цукерками.


Наші форми для льодяників надзвичайно прості у вжитку. Необхідно лише з'єднати пластини за допомогою затискачів, залити приготований заздалегідь сироп в отвори, вставити палички і дочекатися повного охолодження.

Після затвердіння сиропу виймайте льодяники з форми і пригощайте своїх чад цими смачними ласощами!

 

Форми для льодяників
Форма для приготування льодяників і цукерок "Ну, постривай!" Форма для приготування льодяників і цукерок "Ну, постривай!"

Вже декілька поколінь обожнюють добрий і веселий мультфільм "Ну, постривай!".  Не дивно, що форма для приготування льодяників і цукерок..

198,00 грн.

Форма для приготування льодяників і цукерок "Новорічна" Форма для приготування льодяників і цукерок "Новорічна"

За допомогою довговічних форм для приготування льодяників і цукерок ви завжди зможете порадувати своїх маленьких ласунчиків смачнючими цукерками...

164,00 грн.

Форма для приготування льодяників і цукерок "Метелики" Форма для приготування льодяників і цукерок "Метелики"

У вас, напевно, залишилися дитячі спогади, в яких ви із захопленням і задоволенням насолоджувалися смаком забавних льодяників на паличках. Зірочки, ме..

179,00 грн.

Форма для приготування льодяників і цукерок "Колобок"

Хочете здивувати свого малюка і його друзів? Приготуйте цукерки у формі персонажів з відомої та улюбленої дитячої казки ..

185,00 грн.

Форма для приготування льодяників і цукерок "Зоопарк" Форма для приготування льодяників і цукерок "Зоопарк"

Бажаєте почастувати своїх дітей смачними цукерками, і при цьому, щоб вони були виготовлені з натуральних інгредієнтів? Немає нічого простішого! Зро..

164,00 грн.

Форма для приготування льодяників і цукерок "Зірка", "Півник" і "Зайчик" Форма для приготування льодяників і цукерок "Зірка", "Півник" і "Зайчик"

У вас, напевно, залишилися дитячі спогади, в яких ви із захопленням і задоволенням насолоджувалися смаком забавних льодяників на паличках. Зірочки, за..

179,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 10 (2 страниц)

Последние

Форма для выпечки вафель и вафельных трубочек, вафельница с антипригарным / тефлоновым покрытием Форма для выпечки вафель и вафельных трубочек, вафельница с антипригарным / тефлоновым покрытием

Предназначена для выпечки на открытом огне тонких вафель, коржей для торта и т.п. Форма состоит из двух разъемных частей с длинными ручками. Она пр..

369,00 грн.

Скалка деревянная ровная 39 см Скалка деревянная ровная 39 см

Несмотря на большой выбор скалок и материалов, из которых они изготовлены, большинство домохозяек отдают предпочтение обычной скалки, выполненной из д..

26,00 грн.

Нож для производства фигурной сетки из овощей, картошки, сыра Нож для производства фигурной сетки из овощей, картошки, сыра

Формировочный нож для производства фигурной сетки из овощей, картошки, сыра, колбасы, фруктов и др. Фигурная сетка формируется путем срезания отдел..

35,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним