Поиск
0
Корзина

Форми для омлету і оладок

Форма міні-сковорода у вигляді полунички для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні Форма міні-сковорода у вигляді полунички для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Ця форма ідеально підходить для приготування яєць, млинців та інших блюд у вигляді зірка. Готувати можна як на електричній, так і на газовій плит..

139,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді квітки для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Для приготування яєць, млинців та інших страв ідеально підходить ця форма у вигляді квітки. Ручки у цієї міні-сковорідки дуже зручні і розташовані так..

139,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді зірки для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні Форма міні-сковорода у вигляді зірки для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Ця форма ідеально підходить для приготування яєць, млинців та інших блюд у вигляді зірка. Готувати можна як на електричній, так і на газовій плит..

139,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді ведмедика для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні Форма міні-сковорода у вигляді ведмедика для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Ця форма ідеально підходить для приготування яєць, млинців та інших блюд у вигляді ведмедика. Готувати можна як на електричній, так і на газовій ..

139,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді серця для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні Форма міні-сковорода у вигляді серця для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Використовуючи цю форму, Ви внесете родзинку в повсякденний прийом їжі! Така форма ідеально підходить для приготування яєць, млинців та інши..

134,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді свинки для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Якщо у Вашого малюка поганий апетит, то ця проблема швидко вирішиться з придбанням форми у вигляді свинки, а рецепти приготування залежать тільки від ..

134,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 6 (1 страниц)

Последние

Новый
Форма тройная хлебная для выпечки бородинского хлеба Л12а алюминий /17*11*9 см/ Форма тройная хлебная для выпечки бородинского хлеба Л12а алюминий /17*11*9 см/

Форма тройная для выпечки хлеба Л12а подходит для домашнего хлебного производства и минипекарень. Состоит из трех форм Л12а, которые скреплены ..

280,00 грн.

Новый
Форма для выпечки вафель — вафельница круглая большая (кружки 210 мм) Форма для выпечки вафель — вафельница круглая большая (кружки 210 мм)

Иногда так хочется чего-то вкусного, ароматного и свежего, но бежать в магазин нет желания. В таком случае идеальным вариантом будет приготовление хру..

227,00 грн.

Новый
Форма двойная хлебная для выпечки стандарного "социального" хлеба кирпичика Л7 алюминий /22*11*11.5 см/

Форма двойная для выпечки хлеба Л7 подходит для домашнего хлебного производства и минипекарень. Состоит из двух форм Л7, которые скреплены про..

222,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним