Пошук
0
Кошик

Форми для омлету і оладок

Форма міні-сковорода у вигляді смайлика для приготування оладків, млинців, омлету, яєшні

Якщо у вашого малюка поганий апетит, то цю проблему легко вирішити, придбавши форму у вигляді смайлика, а рецепти приготуванн..

99,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді полунички для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні Форма міні-сковорода у вигляді полунички для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Ця форма ідеально підходить для приготування яєшні, млинців та інших блюд у вигляді полунички. Готувати можна як на електричній, так і на газовій..

99,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді зірки для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні Форма міні-сковорода у вигляді зірки для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Ця форма ідеально підходить для приготування яєць, млинців та інших блюд у вигляді зірки. Готувати можна як на електричній, так і на газовій плит..

139,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді ведмедика для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні Форма міні-сковорода у вигляді ведмедика для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Ця форма ідеально підходить для приготування яєць, млинців та інших блюд у вигляді ведмедика. Готувати можна як на електричній, так і на газовій ..

99,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді серця для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні Форма міні-сковорода у вигляді серця для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Використовуючи цю форму, ви внесете родзинку в повсякденний прийом їжі! Така форма ідеально підходить для приготування яєць, млинців та інши..

99,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді свинки для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Якщо у вашого малюка поганий апетит, то ця проблема швидко вирішиться з придбанням форми у вигляді свинки, а рецепти приготування залежать тільки від ..

99,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 7 (всього 2 сторінок)

Нові надходження

Новий
Спеціальний кухонний ніж яблукорізка металева для нарізки часточками яблук Спеціальний кухонний ніж яблукорізка металева для нарізки часточками яблук

Призначений для різання яблук середнього розміру. Просто помістивши ніж на яблуко і натиснувши на нього двома руками, можна швидко розрізати яблуко на..

63,00 грн.

Новий
Скалка-ніж для круасанів нержавіюча сталь 48 см Скалка-ніж для круасанів нержавіюча сталь 48 см

Професійний ніж для круасанів. Дільник для круасанів широко використовується для нарізки тіста для круасанів. Виконаний з гостро заточеної нер..

579,00 грн.

Новий
Набір ножів для карвінгу (різьблення по овочах) 8 штук (пластмасова ручка, сталеве лезо) + ложка-нуазетка Набір ножів для карвінгу (різьблення по овочах) 8 штук (пластмасова ручка, сталеве лезо) + ложка-нуазетка

Практично кожне свято не обходиться без подачі на стіл красиво прикрашених фруктів та овочів за допомогою кулінарного карвінгу. Це фігурне різьблення,..

151,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо