Пошук
0
Кошик

Katsscn

+ blankHTML +
Формочки для хворосту (вафельного печива) — 4 шт. в наборі Формочки для хворосту (вафельного печива) — 4 шт. в наборі

Такий набір для приготування тонкого і хрусткого хворосту з рідкого тіста дуже зручний, практичний і надійний.  Набір скла..

165,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді полунички для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні Форма міні-сковорода у вигляді полунички для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Ця форма ідеально підходить для приготування яєшні, млинців та інших блюд у вигляді полунички. Готувати можна як на електричній, так і на газовій..

99,00 грн.

Новий
Форма для хліба та міні-багетів силіконова 35х24х2 см

Ця форма ідеально підходить для випікання свіжих французьких багетів та для підігріву раніше приготовлених. Завдяки перфорованим отворам для циркуляці..

254,00 грн.

Форма для приготування пончиків і донатів "Майстер пончик" — ручний диспенсер (дозатор) Форма для приготування пончиків і донатів "Майстер пончик" — ручний диспенсер (дозатор)

Форма для приготування класичних пончиків в домашніх умовах перетворить безформне тісто в пончики. "Майстер пончик" можна використовувати в ..

129,00 грн.

Форма для пончиків і донатів "Майстер пончик" Форма для пончиків і донатів "Майстер пончик"

Форма прекрасно підходить для приготування домашніх пончиків і донатів. З її допомогою виріжте з тіста пончики, обсмажте в олії. Виготовл..

69,00 грн.

Терка для овочів і фруктів з нержавіючої сталі (4-стороння, 25 см) Терка для овочів і фруктів з нержавіючої сталі (4-стороння, 25 см)

Терка для овочів чотиристороння виготовлена ​​з нержавіючої сталі. Має 4 площини для різних операцій. Ергономічна ручка виготовлена ​​з міцн..

102,00 грн.

Тендерайзер (розпушувач для м'яса) Тендерайзер (розпушувач для м'яса)

Головна ціль тендерайзера — надання м'ясу пухкої консистенції, що прискорить процес приготування продукту і значно зекономить..

84,00 грн.

Силіконова форма для випічки вафель Серце Силіконова форма для випічки вафель Серце

Форми для випічки вафель виготовлені з екологічно чистого, безпечного силікону, який витримує високі температури (в межах 240 градусів). Підходять для..

57,00 грн.

Показано з 1 по 8 з 27 (всього 4 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо