Поиск
0
Корзина

Katsscn

+ blankHTML +
Форма міні-сковорода у вигляді свинки для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Якщо у вашого малюка поганий апетит, то ця проблема швидко вирішиться з придбанням форми у вигляді свинки, а рецепти приготування залежать тільки від ..

99,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді полунички для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні Форма міні-сковорода у вигляді полунички для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Ця форма ідеально підходить для приготування яєшні, млинців та інших блюд у вигляді полунички. Готувати можна як на електричній, так і на газовій..

99,00 грн.

Форма для приготування пончиків і донатів "Майстер пончик" — ручний диспенсер (дозатор) Форма для приготування пончиків і донатів "Майстер пончик" — ручний диспенсер (дозатор)

Форма для приготування класичних пончиків в домашніх умовах перетворить безформне тісто в пончики. "Майстер пончик" можна використовувати в ..

129,00 грн.

Форма для пончиків і донатів "Майстер пончик"

Форма прекрасно підходить для приготування домашніх пончиків і донатів. З її допомогою виріжте з тіста пончики, обсмажте в олії. Виготовл..

69,00 грн.

Скалка-ніж для круасанів з нержавіючої сталі Скалка-ніж для круасанів з нержавіючої сталі

Ніж для круасанів — незамінний інструмент будь-якого професійного кондитера. З його допомогою можна легко і швидко створити будь-яку кількість а..

310,00 грн.

Набір формочок металевих для круасанів Ø35х110 мм (6 конусів) Набір формочок металевих для круасанів Ø35х110 мм (6 конусів)

Набір формочок металевих для круасанів Ø35х110 мм (6 конусів) Круасан – популярна у Франції випічка, неймовірно смачний сніданок і оди..

49,00 грн.

Набір форм для пельменів, равіолі, вареників (набір з 4 штампів) Набір форм для пельменів, равіолі, вареників (набір з 4 штампів)

Приготувати швидко в домашніх умовах смачні вареники і пельмені допоможе спеціальне пристосування — набір форм для пельменів, равіолі, варе..

74,00 грн.

Картоплерізка для приготування картоплі фрі

Картоплерізка призначена для того, щоб швидко подрібнити як картоплю, так і будь-які інші продукти (сир, ковбасу, буряк, моркву, різні фрукти) і ..

99,00 грн.

Показаны с 1 по 8 из 14 (2 страниц)
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним