Пошук
0
Кошик

Коркотяги та відкривачки для пляшок

Коркотяги та відкривачки для пляшок
Дерев'яна відкривачка для пляшок пива Дерев'яна відкривачка для пляшок пива

Відкривачка для пляшок - це зручний та практичний інструмент, який дозволяє швидко та легко відкрити будь-яку пляшку з напоєм.  Ніж відкривалк..

40,00 грн.

Штопор гвинтовий розбірний кишеньковий Штопор гвинтовий розбірний кишеньковий

Цей товар є дорожнім штопором для вина зі зручною кишеньковою конструкцією. Він компактний і маленький, що робить його ідеальним для подорожей та легк..

25,00 грн.

Штопор гвинтовий багатофункціональна відкривалка 3 в 1 Штопор гвинтовий багатофункціональна відкривалка 3 в 1

Такий інструмент необхідний у кожному будинку та зручний для використання в подорожах, на відпочинку та у дорозі. Він оснащений штопором, відкривалкою..

68,00 грн.

Відкривачка ніж консервний з нержавіючої сталі 18 см Відкривачка ніж консервний з нержавіючої сталі 18 см

Відкривачка для пляшок виготовлена з нержавіючої сталі високої якості. Зручно лягає в руку, забезпечуючи надійне захоплення. Полірована поверхня ма..

85,00 грн.

Універсальна відкривачка консервний ніж зі штопором металевий 3 в 1

Універсальна відкривачка консервний ніж зі штопором металевий 3 в 1 - це інструмент, призначений для швидкого та зручного відкриття консервних ба..

49,00 грн.

Відкривачка для пляшок пива спіннер Відкривачка для пляшок пива спіннер

Відкривачка для пляшок пива спіннер - це зручний та функціональний аксесуар для любителів пива та спінерів. Цей продукт є компактним відкривачем,..

39,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 7 (всього 2 сторінок)

Нові надходження

Новий
Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук

Органайзер для яєць у холодильник - це практичний і зручний засіб для організації зберігання яєць. Цей пластиковий органайзер є трирівневою констру..

272,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе середню решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку середня - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, ..

98,00 грн.

Новий
Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій

Ручна точилка ножів – оригінальне і практичне пристосування, призначене для заточування всіх типів ножів c гладкою ріжучою кромкою. Загострювання нож..

47,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо