Пошук
0
Кошик

Електричні форми

Зараз на допомогу господиням прийшли сучасні технології і були створені спеціальні компактні пристрої для приготування апетитних ласощів.

Електричні форми для випічки мають антипригарне покриття внутрішніх пластин, що допоможе Вам готувати з мінімальною кількістю масла.

Всі сучасні електричні форми для випічки оснащені індикаторами нагріву і включення.

Електричні форми
Вафельниця електрична електровафельниця подарункова сувенірна кольору срібла ЕВ - 1/220 «Ласунка» Вафельниця електрична електровафельниця подарункова сувенірна кольору срібла ЕВ - 1/220 «Ласунка»

Призначена для випічки тонких хрустких вафель як в домашніх, так і в комерційних цілях (кафе, бари, ресторани, їдальні). За допомогою цієї електроваф..

969,00 грн.

Вафельниця електрична електровафельниця подарункова сувенірна кольору міді ЕВ - 1/220 «Ласунка» Вафельниця електрична електровафельниця подарункова сувенірна кольору міді ЕВ - 1/220 «Ласунка»

Призначена для випічки тонких хрустких вафель як в домашніх, так і в комерційних цілях (кафе, бари, ресторани, їдальні). За допомогою цієї електровафе..

969,00 грн.

Вафельниця електрична електровафельниця ЕВ - 1 / 220 «Ласунка» Вафельниця електрична електровафельниця ЕВ - 1 / 220 «Ласунка»

З цим чудовим приладом у багатьох пов'язані найтепліші спогади з дитинства, так як вафельниця "Ласунка" була хорошим помічнико..

935,00 грн.

Електровафельниця для тонких вафлів Ves SK-A7 Електровафельниця для тонких вафлів Ves SK-A7

Електровафельниця для тонких вафлів Ves SK-A7 відмінно підходить для приготування тонких вафлів, ріжків і трубочок. З її допомогою ви м..

645,00 грн.

Електровафельниця Magio MG-390 Електровафельниця Magio MG-390

Приємно знаходитись в будинку, наповненому ароматами домашніх кондитерських виробів. Та й діти просто обожнюють вкусняшки, приготовані&..

535,00 грн.

Електрична горішниця Maxilife на 12 горішків Електрична горішниця Maxilife на 12 горішків

Електрична горішниця Maxilife на 12 горішків потужністю 750 Вт дозволяє одночасно випікати 12 половинок горішків.  Особливості&..

295,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 7 (всього 2 сторінок)

Нові надходження

Новий
Спеціальний кухонний ніж яблукорізка металева для нарізки часточками яблук Спеціальний кухонний ніж яблукорізка металева для нарізки часточками яблук

Призначений для різання яблук середнього розміру. Просто помістивши ніж на яблуко і натиснувши на нього двома руками, можна швидко розрізати яблуко на..

63,00 грн.

Новий
Скалка-ніж для круасанів нержавіюча сталь 48 см Скалка-ніж для круасанів нержавіюча сталь 48 см

Професійний ніж для круасанів. Дільник для круасанів широко використовується для нарізки тіста для круасанів. Виконаний з гостро заточеної нер..

579,00 грн.

Новий
Набір ножів для карвінгу (різьблення по овочах) 8 штук (пластмасова ручка, сталеве лезо) + ложка-нуазетка Набір ножів для карвінгу (різьблення по овочах) 8 штук (пластмасова ручка, сталеве лезо) + ложка-нуазетка

Практично кожне свято не обходиться без подачі на стіл красиво прикрашених фруктів та овочів за допомогою кулінарного карвінгу. Це фігурне різьблення,..

151,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо