Пошук
0
Кошик

Аксесуари для заварювання чаю

Аксесуари для заварювання чаю
Ситечко щипці для заварювання чаю та кави з нержавіючої сталі (діаметр сита 4.5 см) Ситечко щипці для заварювання чаю та кави з нержавіючої сталі (діаметр сита 4.5 см)

Ситечко щипці для заварювання чаю та кави з нержавіючої сталі - це зручний та практичний інструмент для приготування свіжого та ароматного напою. Це н..

41,00 грн.

Ситечко для заварювання чаю та кави з нержавіючої сталі Ситечко для заварювання чаю та кави з нержавіючої сталі

Це зручне ситечко для заварювання чаю та кави, яке підходить для більшості чашок та чайників. Воно містить дрібне сито на дні, що сприяє ефективному з..

106,00 грн.

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Нові надходження

Новий
Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук

Органайзер для яєць у холодильник - це практичний і зручний засіб для організації зберігання яєць. Цей пластиковий органайзер є трирівневою констру..

272,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе середню решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку середня - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, ..

98,00 грн.

Новий
Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій

Ручна точилка ножів – оригінальне і практичне пристосування, призначене для заточування всіх типів ножів c гладкою ріжучою кромкою. Загострювання нож..

47,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо