Пошук
0
Кошик

Каструлі, ковші

Новий
Ківш пластиковий 1.5 літра з ручкою і носиком Ківш пластиковий 1.5 літра з ручкою і носиком

Ківш призначений для холодних харчових продуктів, виготовлений з якісної харчової пластмаси, що відрізняється легкістю конструкції. Стійкий до агресив..

31,00 грн.

Каструля алюмінієва із кришкою 3 л

Каструля 3 л виготовляється з харчових алюмінієвих сплавів методом кокільного лиття. Це найякісніший і екологічний чистий спосіб виготовлення товстост..

246,00 грн.

Каструля алюмінієва із кришкою 2 л

Каструля 2 л виготовляється з харчових алюмінієвих сплавів методом кокільного лиття. Це найякісніший і екологічний чистий спосіб виготовлення товстост..

228,00 грн.

Каструля алюмінієва із кришкою 1.5 л

Каструля 1.5 л виготовляється з харчових алюмінієвих сплавів методом кокільного лиття. Це найякісніший і екологічний чистий спосіб виготовлення товсто..

194,00 грн.

Гусятниця алюмінієва з кришкою 4л

Гусятниця 4л виготовляється з харчових алюмінієвих сплавів методом кокильного лиття. Це найякісніший і екологічний чистий спосіб виготовленн..

342,00 грн.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Нові надходження

Новий
Спеціальний кухонний ніж яблукорізка металева для нарізки часточками яблук Спеціальний кухонний ніж яблукорізка металева для нарізки часточками яблук

Призначений для різання яблук середнього розміру. Просто помістивши ніж на яблуко і натиснувши на нього двома руками, можна швидко розрізати яблуко на..

63,00 грн.

Новий
Скалка-ніж для круасанів нержавіюча сталь 48 см Скалка-ніж для круасанів нержавіюча сталь 48 см

Професійний ніж для круасанів. Дільник для круасанів широко використовується для нарізки тіста для круасанів. Виконаний з гостро заточеної нер..

579,00 грн.

Новий
Набір ножів для карвінгу (різьблення по овочах) 8 штук (пластмасова ручка, сталеве лезо) + ложка-нуазетка Набір ножів для карвінгу (різьблення по овочах) 8 штук (пластмасова ручка, сталеве лезо) + ложка-нуазетка

Практично кожне свято не обходиться без подачі на стіл красиво прикрашених фруктів та овочів за допомогою кулінарного карвінгу. Це фігурне різьблення,..

151,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо