Пошук
0
Кошик

Аксесуари для обробки м'яса

Тендерайзер (розпушувач для м'яса) Тендерайзер (розпушувач для м'яса)

Головна ціль тендерайзера — надання м'ясу пухкої консистенції, що прискорить процес приготування продукту і значно зекономить..

84,00 грн.

Молоток для відбивання м'яса круглий (дерев'яний) 28.5 см Молоток для відбивання м'яса круглий (дерев'яний) 28.5 см

Зручний дерев'яний молоток для відбивання м'яса. Смачні відбивні легко виходять при використанні цього незамінного приладу на кухні. У гарн..

46,00 грн.

Новий
М'ясорубка ручна чавунна «1МЧ-С» Авіатех (колишній Мотор Січ) М'ясорубка ручна чавунна «1МЧ-С» Авіатех (колишній Мотор Січ)

Мясорубка ручна Авіатех «1МЧ-С» з чавунним лудженим корпусом призначена для приготування м'ясного або рибного фаршу, якісного подрібне..

737,00 грн.

Новий
М'ясорубка ручна алюмінієва «МА-З ГОСТ 4025-83» /Полтава/ М'ясорубка ручна алюмінієва «МА-З ГОСТ 4025-83» /Полтава/

М'ясорубка ручна «МА-З ГОСТ 4025-83» (алюмінієва) /Полтава/ - зручна і незамінна річ на кухні для приготування фаршу як м'ясного, ..

499,00 грн.

Новий
М'ясорубка ручна алюмінієва «1МА-С» Авіатех (колишній Мотор Січ) М'ясорубка ручна алюмінієва «1МА-С» Авіатех (колишній Мотор Січ)

Мясорубка ручна  Авіатех «1МА-С» призначена для приготування м'ясного та рибного фаршу в домашніх умовах, продуктивність – ..

499,00 грн.

Новий
М'ясорубка побутова ручна «МА-С» (Харків ХЕАЗ) 33 кг/год М'ясорубка побутова ручна «МА-С» (Харків ХЕАЗ) 33 кг/год

М'ясорубка побутова механічна ручна «МА-С» проста в експлуатації. Кріпиться гвинтовим затискачем до кришки столу товщиною від 15 до 45..

300,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 10 (всього 2 сторінок)

Нові надходження

Новий
Горішниця форма для випікання горішків на 17 половинок горіхів зі знімними ручками (картонне барвисте пакування) Горішниця форма для випікання горішків на 17 половинок горіхів зі знімними ручками (картонне барвисте пакування)

Форма для випікання горішків з начинкою зі згущеного молока зі знімними ручками та в індивідуальному барвистому впакуванні. Така форма для випічки ста..

267,00 грн.

Новий
Яйцерізка багатофункційна для нарізки яєць і грибів Яйцерізка багатофункційна для нарізки яєць і грибів

Зручна річ для нарізки яєць, картоплі та грибів. З її допомогою Ви швидко подрібните овочі, варені яйця та гриби для будь-яких потреб та салатів.  З..

29,00 грн.

Новий
Шпатель різак для тіста, шкребок з нержавіючої сталі, дільник кулінарний тіста 15 см (середній) Шпатель різак для тіста, шкребок з нержавіючої сталі, дільник кулінарний тіста 15 см (середній)

Шпатель з нержавіючої сталі незамінний при роботі з глазур'ю, мастикою, кремом, тестом, карамеллю та шоколадом. Незамінний помічник при роботі з айсин..

51,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо