Пошук
0
Кошик

Аксесуари для обробки м'яса

Аксесуари для обробки м'яса
Новий
Шнек для м'ясорубки алюмінієвий Шнек для м'ясорубки алюмінієвий

Цей шнек для м'ясорубки ідеально підходить для повсякденного використання на кухні. Його компактні розміри та легка вага роблять його простим у вс..

244,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку велика (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=7 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку велика (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=7 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе велику решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку велика - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, пр..

98,00 грн.

Тесак сокира сікач кухонний для обробки рубки м'яса кісток з нержавіючої сталі Xiang Xing 29.5x7 см Тесак сокира сікач кухонний для обробки рубки м'яса кісток з нержавіючої сталі Xiang Xing 29.5x7 см

Ніж у формі сокири належить до серії японських кухонних інструментів. Він ідеально підходить для швидкої та легкої обробки птиці або великих шматків м..

162,00 грн.

Форма насадка в м'ясорубку для печива пластикова Форма насадка в м'ясорубку для печива пластикова

Не секрет, що випічка займає певний час, але за допомогою даної насадки на м'ясорубку приготування печива це стало набагато простіше і швидше. Цей..

27,00 грн.

Тесак сокира сікач кухонний для оброблення та рубання м'яса кісток з нержавіючої сталі з дерев'яною ручкою 33.5x10 см Тесак сокира сікач кухонний для оброблення та рубання м'яса кісток з нержавіючої сталі з дерев'яною ручкою 33.5x10 см

Представляємо вам кухонний тесак з дерев'яною ручкою, виготовлений із нержавіючої сталі. Ця сокира кухонна ідеально підходить для швидкої та легко..

362,00 грн.

Ніж для м'ясорубки із серрейторним заточенням "Супер-ніж Метелик" Ніж для м'ясорубки із серрейторним заточенням "Супер-ніж Метелик"

Представляємо вам неперевершений продукт - "Супер-ніж Метелик" для ручної м'ясорубки з інноваційним серрейторним заточуванням. Цей ніж стане вашим нез..

29,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 31 (всього 6 сторінок)

Нові надходження

Новий
Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук

Органайзер для яєць у холодильник - це практичний і зручний засіб для організації зберігання яєць. Цей пластиковий органайзер є трирівневою констру..

272,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе середню решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку середня - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, ..

98,00 грн.

Новий
Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій

Ручна точилка ножів – оригінальне і практичне пристосування, призначене для заточування всіх типів ножів c гладкою ріжучою кромкою. Загострювання нож..

47,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо