Пошук
0
Кошик

Догляд за будинком

Силіконова пробка для ванни 2 в 1 / заглушка для ванної та раковини / фільтр-пробка для раковини Блакитна Силіконова пробка для ванни 2 в 1 / заглушка для ванної та раковини / фільтр-пробка для раковини Блакитна

Ця інноваційна силіконова пробка-фільтр ідеально підійде як для ванни, так і для раковини. З її допомогою ви легко впораєтеся із засміченнями, а також..

51,00 грн.

Силіконова пробка для ванни 2 в 1 / заглушка для ванної та раковини / фільтр-пробка для раковини Біла Силіконова пробка для ванни 2 в 1 / заглушка для ванної та раковини / фільтр-пробка для раковини Біла

Ця інноваційна силіконова пробка-фільтр ідеально підійде як для ванни, так і для раковини. З її допомогою ви легко впораєтеся із засміченнями, а також..

51,00 грн.

Електричний кип'ятильник алюмінієвий занурювальний 27 см 1.2 кВт УТОС Електричний кип'ятильник алюмінієвий занурювальний 27 см 1.2 кВт УТОС

Кип'ятильник електричний занурювальний призначений для підігріву та кип'ятіння води в побутових умовах, напруга - 220 В, номінальна споживана ..

138,00 грн.

Трос шнур для білизни сталевий 2мм 20м в оболонці ПВХ

Трос шнур для білизни сталевий 2мм 20м. в оболонці ПВХ – це надійний і міцний товар, призначений для використання як мотузка для білизни. Виг..

102,00 грн.

Відро пластмасове господарське без кришки 6 л

Відро пластмасове господарське являє собою міцний і надійний інструмент для використання в побутових і господарських цілях. З його допомогою можна вик..

99,00 грн.

Вантуз із пластиковою ручкою Червоний

Даний вантуз є простим та ефективним інструментом для очищення стоків води в кухонних раковинах та ванних кімнатах. Він має пластикову ручку, яка забе..

61,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 53 (всього 9 сторінок)

Нові надходження

Новий
Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук Контейнер для зберігання яєць, органайзер для яєць у холодильник, лоток для яєць 30 штук

Органайзер для яєць у холодильник - це практичний і зручний засіб для організації зберігання яєць. Цей пластиковий органайзер є трирівневою констру..

272,00 грн.

Новий
Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ Комплект решітка в ручну м'ясорубку середня (d зовнішн.=53 мм, d вн.=8 мм, отв=5 мм) та ніж ПААЗ

Цей набір включає в себе середню решітку для м'ясорубки та ніж. Решітка в ручну м'ясорубку середня - це високоякісна запасна частина для м'ясорубок, ..

98,00 грн.

Новий
Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій Точилка універсальна для ножів та ножиць Синій

Ручна точилка ножів – оригінальне і практичне пристосування, призначене для заточування всіх типів ножів c гладкою ріжучою кромкою. Загострювання нож..

47,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо