Пошук
0
Кошик

Kitchen Master

+ blankHTML +
Яблукорізка ніж для нарізування яблук часточками Темно-синя

Призначена для нарізки середнього розміру яблук. Просто помістивши яблукорізку на яблуко і натиснувши на неї двома руками, можна швидко розрізати яблу..

28,00 грн.

Яблукорізка ніж для нарізки часточками яблук Червона Яблукорізка ніж для нарізки часточками яблук Червона

Призначена для нарізки середнього розміру яблук. Просто помістивши яблукорізку на яблуко і натиснувши на неї двома руками, можна швидко розрізати яблу..

28,00 грн.

Щипці лопатки кухонні універсальні з нержавіючої сталі для грилю, м'яса, барбекю 33 см Щипці лопатки кухонні універсальні з нержавіючої сталі для грилю, м'яса, барбекю 33 см

Універсальні кухонні щипці у формі лопатки з нержавіючої сталі спеціально розроблені для використання на барбекю або грилі.  Довжина щипців стано..

83,00 грн.

Новий
Щипці лопатки кухонні універсальні вигнуті з нержавіючої сталі для грилю, м'яса, барбекю 24 см Щипці лопатки кухонні універсальні вигнуті з нержавіючої сталі для грилю, м'яса, барбекю 24 см

Універсальні кухонні щипці у формі вигнутої лопатки з нержавіючої сталі спеціально розроблені для використання на барбекю або грилі.  Довжина щип..

66,00 грн.

Новий
Щітка для посуду з дозатором для миючого засобу Cleaning Pot Brush з підставкою Щітка для посуду з дозатором для миючого засобу Cleaning Pot Brush з підставкою

Щітка для посуду з дозатором для миючого засобу "Cleaning Pot Brush" з підставкою – це інноваційний інструмент для прибирання на кухні..

148,00 грн.

Щітка для миття посуду Rise-UP AUTOMATIC LIQUID CLEANING BRUSH із дозатором та насадками багатофункціональна Щітка для миття посуду Rise-UP AUTOMATIC LIQUID CLEANING BRUSH із дозатором та насадками багатофункціональна

Багатофункціональна щітка для миття посуду AUTOMATIC LIQUID CLEANING BRUSH з дозатором і насадками скоротить час перебування біля раковини і заощадить..

268,00 грн.

Штопор гвинтовий розбірний кишеньковий Штопор гвинтовий розбірний кишеньковий

Цей товар є дорожнім штопором для вина зі зручною кишеньковою конструкцією. Він компактний і маленький, що робить його ідеальним для подорожей та легк..

25,00 грн.

Штопор гвинтовий багатофункціональна відкривалка 3 в 1 Штопор гвинтовий багатофункціональна відкривалка 3 в 1

Такий інструмент необхідний у кожному будинку та зручний для використання в подорожах, на відпочинку та у дорозі. Він оснащений штопором, відкривалкою..

68,00 грн.

Показано з 1 по 8 з 142 (всього 18 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо