Поиск
0
Корзина

Rokitchen

+ blankHTML +
Універсальний ніж сполучний для тіста та нарізки піци з роликом 2 в 1 Універсальний ніж сполучний для тіста та нарізки піци з роликом 2 в 1

Роликовий ніж зробить процес нарізування тіста приємним та легким, як ніколи раніше. Ролики виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі, яка прослужи..

25,00 грн.

Плоска терка-друшляк (двостороння, пластикова, 30 см) Плоска терка-друшляк (двостороння, пластикова, 30 см)

Плоска терка-друшляк — дуже корисне пристосування! З її допомогою ви можете натерти овочі прямо над каструлею, а також легко злити вод..

35,00 грн.

Пельменниця шестигранна металева на 37 виробів (посилена, в картонній упаковці)

Пельменниця шестигранна металева допоможе вам одним рухом качалки приготувати відразу 37 смачних домашніх пельменів, забезпечивши швидку ситну ве..

65,00 грн.

Набір ножів для карвінгу з карбовочним ножем (2 в 1) Набір ножів для карвінгу з карбовочним ножем (2 в 1)

Набір ножів для карвінгу 2шт + детальна навчальна інструкція. Набір складається з карбовочного ножа для фігурного різання овочів і ножа для нарізан..

48,00 грн.

Набір металевих форм для салатів і гарніру (викладки/вирубки) Набір металевих форм для салатів і гарніру (викладки/вирубки)

Дуже зручні форми і оригінальне пристосування для оформлення, красивої подачі та сервірування салатів, закусок, гарнірів і десертів. Форми для гарнір..

75,00 грн.

Ніж для фарширування картоплі, кабачків, моркви

Ніж для фарширування овочів призначений для вирізання в них акуратного отвору для подальшого фарширування. Підходить для фарширування кабачк..

39,00 грн.

Ніж для виробництва фігурної сітки з овочів, картоплі, сиру Ніж для виробництва фігурної сітки з овочів, картоплі, сиру

Формувальний ніж для виробництва фігурної сітки з овочів, картоплі, сиру, ковбаси, фруктів та ін. Фігурна сітка формується шляхом зрізання шарів оч..

35,00 грн.

Ніж для видалення осередків з картоплі і яблук Ніж для видалення осередків з картоплі і яблук

Ніж відмінно підходить для видалення серцевини з яблук, а так само можна використовувати для видалення серцевини ананасів, груш та інших плодів. Завдя..

39,00 грн.

Показаны с 1 по 8 из 14 (2 страниц)
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним