Пошук
0
Кошик

Wood&Steel

+ blankHTML +
Терка для корейской морковки и картошки фри с двумя лезвиями 2 в 1 Терка для корейской морковки и картошки фри с двумя лезвиями 2 в 1

Удобная универсальная терка для корейской морковки и картошки фри с двумя лезвиями, лезвия хорошо и качественно заточены. Станет незаменимой у хозя..

37,00 грн.

Ручна широка дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з одним лезом Wood&Steel (14*38 см) Ручна широка дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з одним лезом Wood&Steel (14*38 см)

Дерев'яна шатківниця для кухні є ефективним інструментом для дрібної нарізки овочів і фруктів. Якщо операції з ножем вимагають великих зусиль, то ..

96,00 грн.

Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з двома лезами Wood&Steel (16*43 см) Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з двома лезами Wood&Steel (16*43 см)

Ручна шатківниця -тертка впорається з нарізкою і шаткуванням будь-яких овочів, значно спростивши роботу на кухні. Шатківниця-тетрка допоможе втіл..

164,00 грн.

Ручна дерев'яна шатківниця для капусти та нарізки овочів та фруктів з трьома лезами Wood&Steel (18*45 см) Ручна дерев'яна шатківниця для капусти та нарізки овочів та фруктів з трьома лезами Wood&Steel (18*45 см)

Ручна дерев'яна шатківниця  - пристосування для нарізування овочів і фруктів скибочками. Звичайна шатківниця являє собою дерев'яну дошку ..

239,00 грн.

Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з трьома лезами Wood&Steel (15*33 см) Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з трьома лезами Wood&Steel (15*33 см)

Ручна шатківниця -терка впорається з нарізкою і шинкування будь-яких овочів, значно спростивши роботу на кухні. Шатківниця-терка допоможе втілити..

130,00 грн.

Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з 4 лезами Wood&Steel (20*50 см) Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з 4 лезами Wood&Steel (20*50 см)

Ручна шатківниця-терка впорається з нарізкою і шинкування будь-яких овочів, значно спростивши роботу на кухні. Шатківниця-терка допоможе втілити ваші ..

208,00 грн.

Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з 2 лезами Wood&Steel (13*30 см) Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з 2 лезами Wood&Steel (13*30 см)

Ручная деревянная шинковка - приспособление для нарезания овощей и фруктов ломтиками. Обычная шинковка представляет собой деревянную доску с укре..

98,00 грн.

Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо