Пошук
0
Кошик

Обмін повітря в інкубаторі

Обмін повітря в процесі інкубації яєць за важливістю займає одне з перших місць серед таких показників, як температура і вологість. При добре організованій вентиляції, кількість виводка завжди набагато більша, ніж при поганій вентиляції, коли у ембріона часто виявляються порушення в розвитку. Важливо не забувати, що зародок протягом усього часу перебування в інкубаторі змушений дихати його повітрям.

Майбутнє пташеня поглинає кисень і виділяє вуглекислий газ, тому так важливо забезпечити правильне співвідношення вентиляційних отворів в інкубаторі. В іншому випадку зміст вуглекислоти буде неухильно зростати, а вміст кисню - відповідно знижуватися. Особливо важливо забезпечити надходження свіжого повітря в кінці інкубації. У зародків, перед тим як вони вилупляться, сильно зростає потреба в кисні.

Скільки потрібно кисню яйцям?

Дуже важливо запам'ятати потреби в кисні у зародків на тому чи іншому етапі інкубації. На 6-ий день - починається незначне поглинання кисню, на 16-ий - кожному яйцю потрібно приблизно 2,5 літра повітря на добу, за день до виведення - кількість необхідного кисню зростає до 8-ми літрів, так як зародок переходить до легеневого типу дихання.

Як забезпечити належний повітрообмін?

У найпростіших домашніх інкубаторах іноді відсутня система вентиляції, в цьому випадку важливо регулярно провітрювати яйця самостійно. У сучасних пристроях вже передбачені вентиляційні отвори, крізь які здійснюється повітрообмін. Вони розташовані на дні в кришці корпусу. Для повноцінного провітрювання пристрою, розрахованого на 100 яєць, достатньо всього 16 припливних отворів діаметром 25 мм внизу корпусу і така ж кількість витяжних отворів діаметром 20 мм зверху.

Разом з вентильованим повітрям в інкубатор можуть проникати різні бактерії, тому вхідні і вихідні отвори повинні бути роздільними і забезпечені фільтрами або іонізаційним пристроєм по знезараженню повітря.
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо