Пошук
0
Кошик

Wood&Steel

+ blankHTML +
Терка для корейской морковки и картошки фри с двумя лезвиями 2 в 1 Терка для корейской морковки и картошки фри с двумя лезвиями 2 в 1

Удобная универсальная терка для корейской морковки и картошки фри с двумя лезвиями, лезвия хорошо и качественно заточены. Станет незаменимой у хозя..

71,00 грн.

Ручна широка дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з одним лезом Wood&Steel (14*38 см) Ручна широка дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з одним лезом Wood&Steel (14*38 см)

Дерев'яна шатківниця для кухні є ефективним інструментом для дрібної нарізки овочів і фруктів. Якщо операції з ножем вимагають великих зусиль, то ..

165,00 грн.

Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з двома лезами Wood&Steel (16*43 см) Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з двома лезами Wood&Steel (16*43 см)

Ручна шатківниця -тертка впорається з нарізкою і шаткуванням будь-яких овочів, значно спростивши роботу на кухні. Шатківниця-тетрка допоможе втіл..

312,00 грн.

Ручна дерев'яна шатківниця для капусти та нарізки овочів та фруктів з трьома лезами Wood&Steel (18*45 см) Ручна дерев'яна шатківниця для капусти та нарізки овочів та фруктів з трьома лезами Wood&Steel (18*45 см)

Ручна дерев'яна шатківниця  - пристосування для нарізування овочів і фруктів скибочками. Звичайна шатківниця являє собою дерев'яну дошку ..

324,00 грн.

Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з трьома лезами Wood&Steel (15*33 см) Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з трьома лезами Wood&Steel (15*33 см)

Ручна шатківниця -терка впорається з нарізкою і шинкування будь-яких овочів, значно спростивши роботу на кухні. Шатківниця-терка допоможе втілити..

232,00 грн.

Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з 2 лезами Wood&Steel (13*30 см) Ручна дерев'яна шатківниця для капусти і нарізки овочів і фруктів з 2 лезами Wood&Steel (13*30 см)

Ручная деревянная шинковка - приспособление для нарезания овощей и фруктов ломтиками. Обычная шинковка представляет собой деревянную доску с укре..

221,00 грн.

Дошка кухонна прямокутна для нарізки хліба 37 х 22 см Дошка кухонна прямокутна для нарізки хліба 37 х 22 см

Ця кухонна дошка є ідеальною для нарізки подачі хліба. Виріб має дві робочі сторони: одна сторона призначена для нарізки хліба, а друга для подач..

257,00 грн.

Дошка кухонна прямокутна для нарізки хліба 25 х 40 см Дошка кухонна прямокутна для нарізки хліба 25 х 40 см

Ця кухонна дошка є ідеальною для нарізки подачі хліба. Виріб має дві робочі сторони: одна сторона призначена для нарізки хліба, а друга для подач..

264,00 грн.

Показано з 1 по 8 з 9 (всього 2 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо