Пошук
0
Кошик

RS

+ blankHTML +
Часничниця кругла посилена (прес для часнику) часникодавка RS Часничниця кругла посилена (прес для часнику) часникодавка RS

Часничниця кругла посилена виготовлена з високоякісного алюмінію. Без коробки. Конструкція часничниці працює за принципом важеля: рукоятк..

51,00 грн.

Форма для випікання трикутного печива «Ялинка» зі знімними ручками RS Форма для випікання трикутного печива «Ялинка» зі знімними ручками RS

Призначена для випікання на відкритому вогні пісочного або вершкового печива. Складається з двох алюмінієвих напівформ, які легко з'єднуються між собо..

256,00 грн.

Стерилізатор для банок для консервації із алюмінію литий RS Стерилізатор для банок для консервації із алюмінію литий RS

Є металевим диском опуклої форми з отвором для проходження пари в центрі. Стерилізатор банок встановлюється на каструлю або чайник із киплячою водою о..

75,00 грн.

Соковижималка cоковичавниця ручна алюмінієва для томатів, овочів і фруктів RS Соковижималка cоковичавниця ручна алюмінієва для томатів, овочів і фруктів RS

Призначена для отримання соків з м'якоттю з овочів і фруктів в домашніх умовах. Соковижималка побутова алюмінієва призначена для легкого і швид..

617,00 грн.

Розсікач полум'я вогню конфорку для газових плит великий двошаровий підставка для турки та кавника Розсікач полум'я вогню конфорку для газових плит великий двошаровий підставка для турки та кавника

Використовуючи розсікач на своїй кухні Ви зрозумієте, що це не просто потрібна, а часом і необхідна річ. За допомогою розсікача ви отримаєте рівний жа..

107,00 грн.

Пристрій для консервування консервації м'яса тушонки затискач для банок RS Харків Пристрій для консервування консервації м'яса тушонки затискач для банок RS Харків

Виріб призначений для запобігання зриву кришки з банки під час приготування тушонки. Внутрішній розмір обумовлений зовнішнім розміром стандартної жерс..

55,00 грн.

Пельменниця форма для пельменів шестигранна на 37 пельменів (картонна упаковка) Пельменниця форма для пельменів шестигранна на 37 пельменів (картонна упаковка)

Ця пельменниця допоможе одним рухом качалки приготувати відразу 37 смачних домашніх пельменів, забезпечивши всій родині швидку ситну вечерю. Приготува..

127,00 грн.

Пельменниця форма для пельменів шестигранна металева посилена на 37 пельменів Пельменниця форма для пельменів шестигранна металева посилена на 37 пельменів

Ця пельменниця допоможе одним рухом качалки приготувати відразу 37 смачних домашніх пельменів, забезпечивши всій родині швидку ситну вечерю. Приготува..

107,00 грн.

Показано з 1 по 8 з 41 (всього 6 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо