Пошук
0
Кошик

Кухарські лопатки, ложки, виделки

Кухарські лопатки, ложки, виделки
Ложка лита алюмінієва для морозива для морозива, бісквітного тіста, замороженого йогурту 18 см Ложка лита алюмінієва для морозива для морозива, бісквітного тіста, замороженого йогурту 18 см

Подача морозива у формі кульки вважається класичним та неймовірно апетитним способом сервірування, який надає десерту особливої чарівності. У багатьох..

193,00 грн.

Щипці граблі для спагетті металеві

Щипці граблі для спагеті з металу стали незамінним помічником на вашій кухні, якщо ви часто готуєте спагеті. Завдяки зубчикам на краях спагеті легк..

42,00 грн.

Товкачка картоплем'ялка фігурна велика для картоплі дерев'яна 37 см Товкачка картоплем'ялка фігурна велика для картоплі дерев'яна 37 см

Товкачка дерев'яна призначена для розтирання вареної картоплі та перетворення її в пюре. Для виготовлення кухонного інструменту використовується д..

70,00 грн.

Макогон товкушка картоплем'ялка фігурна маленька дерев'яна 20 см Макогон товкушка картоплем'ялка фігурна маленька дерев'яна 20 см

Дерев'яний макогон - це зручний виріб, який домогосподарки використовують для подрібнення та розтирання спецій, часнику, масла, сиру, маку та іншо..

38,00 грн.

Ложка кухонна кухарська дерев'яна 40 см Ложка кухонна кухарська дерев'яна 40 см

Ложка кухонна кухарська дерев'яна 40 см - це високоякісний кухонний інструмент, створений для використання в процесі приготування їжі. Виготовлена..

70,00 грн.

Ложка кухонна кухарська дерев'яна 30 см Ложка кухонна кухарська дерев'яна 30 см

Ложка кухонна кухарська дерев'яна 30 см - це високоякісний кухонний інструмент, створений для використання в процесі приготування їжі. Виготовлена..

47,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 38 (всього 7 сторінок)

Нові надходження

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора

Дошка має підвісний отвір, який дозволить зберігати дошку у підвішеному вигляді. Екологічний пластик не вбирає запахи та має підвищену стійкість до..

42,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо