Пошук
0
Кошик

Коркотяги та відкривачки для пляшок

Коркотяги та відкривачки для пляшок
Універсальна відкривачка консервний ніж зі штопором металевий 3 в 1

Універсальна відкривачка консервний ніж зі штопором металевий 3 в 1 - це інструмент, призначений для швидкого та зручного відкриття консервних банок, ..

49,00 грн.

Дерев'яна відкривачка для пляшок пива Дерев'яна відкривачка для пляшок пива

Відкривачка для пляшок - це зручний та практичний інструмент, який дозволяє швидко та легко відкрити будь-яку пляшку з напоєм.  Ніж відкривалк..

40,00 грн.

Штопор гвинтовий розбірний кишеньковий Штопор гвинтовий розбірний кишеньковий

Цей товар є дорожнім штопором для вина зі зручною кишеньковою конструкцією. Він компактний і маленький, що робить його ідеальним для подорожей та легк..

25,00 грн.

Штопор гвинтовий багатофункціональна відкривалка 3 в 1 Штопор гвинтовий багатофункціональна відкривалка 3 в 1

Такий інструмент необхідний у кожному будинку та зручний для використання в подорожах, на відпочинку та у дорозі. Він оснащений штопором, відкривалкою..

68,00 грн.

Відкривачка для пляшок пива спіннер Відкривачка для пляшок пива спіннер

Відкривачка для пляшок пива спіннер - це зручний та функціональний аксесуар для любителів пива та спінерів. Цей продукт є компактним відкривачем,..

39,00 грн.

Відкривачка для пляшок зі штопором Відкривачка для пляшок зі штопором

Відкривачка для пляшок зі штопором - це зручний та практичний інструмент, який дозволяє швидко та легко відкрити будь-яку пляшку з напоєм. Вона має по..

37,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)

Нові надходження

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора

Дошка має підвісний отвір, який дозволить зберігати дошку у підвішеному вигляді. Екологічний пластик не вбирає запахи та має підвищену стійкість до..

42,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо