Пошук
0
Кошик

Кондитерські приналежності

Кондитерські приналежності
Мішки кондитерські одноразові поліетиленові (100 шт.) 36х30х20 см Мішки кондитерські одноразові поліетиленові (100 шт.) 36х30х20 см

Мішечки кондитерські одноразові стануть незамінним помічником професійного кондитера. На нього ви зможете надіти будь-яку насадку та прикрашання торта..

112,00 грн.

Трафарет кондитерський візерунок для оформлення торта гнучкий бордюр 40.5х16 см "Квіти" Трафарет кондитерський візерунок для оформлення торта гнучкий бордюр 40.5х16 см "Квіти"

Трафарет кондитерський - це напрочуд корисний інструмент для кондитерів та любителів домашньої випічки. Цей гнучкий бордюр виготовлений із високоякісн..

104,00 грн.

Набір кондитерських шпателів скребків з нержавіючої сталі для крему, мастики та вирівнювання тортів (3 шт.) Набір кондитерських шпателів скребків з нержавіючої сталі для крему, мастики та вирівнювання тортів (3 шт.)

За допомогою шпателів (скребків) з нержавіючої сталі можна легкими рухами створювати різні рельєфи на поверхні, змащеній кремом, чи то бічна або верхн..

137,00 грн.

Килимок силіконовий для розкочування тіста та випікання великий 81х61 см Рожевий Килимок силіконовий для розкочування тіста та випікання великий 81х61 см Рожевий

Килимок має розмітку для зручності розкочування тіста потрібного вам діаметра або розміру. Завдяки високому діапазону температурних режимів килимок мо..

352,00 грн.

Ролик пластиковий для нарізки тіста колами тісторіз для хінкалі, пельменів, вареників Ролик пластиковий для нарізки тіста колами тісторіз для хінкалі, пельменів, вареників

Пластмасовий тісторіз — це пристосування для нарізки тесту кружальцями при приготуванні хінкалі, пельменів, вареників. Достатньо розкоти..

29,00 грн.

Підставка лопатка для торта з нержавіючої сталі Підставка лопатка для торта з нержавіючої сталі

Це зручна та функціональна підставка для торта, виготовлена з нержавіючої сталі з вигином без спайок, з пластмасовою ручкою. Цей товар є незамінним..

199,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 90 (всього 15 сторінок)

Нові надходження

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора

Дошка має підвісний отвір, який дозволить зберігати дошку у підвішеному вигляді. Екологічний пластик не вбирає запахи та має підвищену стійкість до..

42,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо