Пошук
0
Кошик

Преси і горіхоколи

Прес подрібнювач гвинтовий для часнику пластиковий часничниця Gondol Прес подрібнювач гвинтовий для часнику пластиковий часничниця Gondol

Прес подрібнювач для часнику "Gondol" - це зручний та ефективний кухонний аксесуар, який значно спрощує процес приготування страв із викорис..

97,00 грн.

Посилена часничниця (прес для часнику) часникодавка з нержавіючої сталі Посилена часничниця (прес для часнику) часникодавка з нержавіючої сталі

Цим пресом для часнику або, як кажуть у народі, «часникодавкою» дуже зручно подрібнювати часник для приготування страв або вживання у сиро..

249,00 грн.

Набір для розбору волоського горіха Набір для розбору волоського горіха

Набір інструментів для розбирання горіхів – ідеальне доповнення до процесу їхнього розколу. Ці спеціальні інструменти розроблені для легкого вид..

132,00 грн.

Комплект для доколу волоського горіха Комплект для доколу волоського горіха

Комплект для доколу волоського горіха є незамінним у процесі розбирання та доколки горіха, що дозволить Вам заощадити час, та зробити Ваш бізнес більш..

195,00 грн.

Прес для часнику з нержавіючої сталі із пластиковою ручкою часникодавка Прес для часнику з нержавіючої сталі із пластиковою ручкою часникодавка

Цей прес для часнику – незамінний помічник на кухні. Він виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та надійні..

102,00 грн.

Конусний металевий міцний горіхокол 18.5 см ХЕАЗ Конусний металевий міцний горіхокол 18.5 см ХЕАЗ

Конусний горіхокол виготовлений з міцного сплаву металу, має зручну ручку, призначений для колки волоських горіхів, ліщини, фундуку і мигдалю. ..

71,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 28 (всього 5 сторінок)

Нові надходження

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора

Дошка має підвісний отвір, який дозволить зберігати дошку у підвішеному вигляді. Екологічний пластик не вбирає запахи та має підвищену стійкість до..

42,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо