Пошук
0
Кошик

Аксесуари для заварювання чаю

Ситечко щипці для заварювання чаю та кави з нержавіючої сталі (діаметр сита 4.5 см) Ситечко щипці для заварювання чаю та кави з нержавіючої сталі (діаметр сита 4.5 см)

Ситечко щипці для заварювання чаю та кави з нержавіючої сталі - це зручний та практичний інструмент для приготування свіжого та ароматного напою. Це н..

41,00 грн.

Ситечко для заварювання чаю та кави з нержавіючої сталі Ситечко для заварювання чаю та кави з нержавіючої сталі

Це зручне ситечко для заварювання чаю та кави, яке підходить для більшості чашок та чайників. Воно містить дрібне сито на дні, що сприяє ефективному з..

106,00 грн.

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Нові надходження

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора

Дошка має підвісний отвір, який дозволить зберігати дошку у підвішеному вигляді. Екологічний пластик не вбирає запахи та має підвищену стійкість до..

42,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо