Пошук
0
Кошик

Аксесуари для обробки м'яса

Аксесуари для обробки м'яса
Ніж для м'ясорубки із серрейторним заточенням "Супер-ніж Метелик" Ніж для м'ясорубки із серрейторним заточенням "Супер-ніж Метелик"

Представляємо вам неперевершений продукт - "Супер-ніж Метелик" для ручної м'ясорубки з інноваційним серрейторним заточуванням. Цей ніж стане вашим нез..

29,00 грн.

Чудо-ніж у ручну м'ясорубку Чудо-ніж у ручну м'ясорубку

Ніж у ручну м'ясорубку «чудо-ніж» є особливо жорстким і має високу надійність, перевірену часом при подрібненні замороженого м'яса, довше зберігає зат..

35,00 грн.

Тендерайзер-проколювач для м'яса "Кукурудза" Тендерайзер-проколювач для м'яса "Кукурудза"

Ручний тендерайзер – це компактний пристрій натискної дії, який ідеально підходить для домашнього використання. Прилад складається з рукоятки пр..

115,00 грн.

Молоток для відбивання м'яса круглий дерев'яний 30 см Молоток для відбивання м'яса круглий дерев'яний 30 см

Молоток для відбивання м'яса - це чудовий інструмент для приготування страв, які вимагають відбивання м'яса. Виготовлений із якісної деревини,..

70,00 грн.

Тендерайзер (розпушувач для м'яса) Рожево-коричневий Тендерайзер (розпушувач для м'яса) Рожево-коричневий

Головна ціль тендерайзера — надання м'ясу пухкої консистенції, що прискорить процес приготування продукту і значно зекономить..

100,00 грн.

Тендерайзер молоток розм'якшувач розпушувач для м'яса з ручкою 28 см Тендерайзер молоток розм'якшувач розпушувач для м'яса з ручкою 28 см

Тендерайзер молоток розм'якшувач розпушувач для м'яса з ручкою - це зручний та ефективний інструмент для обробки м'яса. Голки-леза та ручк..

178,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 28 (всього 5 сторінок)

Нові надходження

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора

Дошка має підвісний отвір, який дозволить зберігати дошку у підвішеному вигляді. Екологічний пластик не вбирає запахи та має підвищену стійкість до..

42,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо