Пошук
0
Кошик

Katsscn

+ blankHTML +
Формочки для хворосту (вафельного печива) — 4 шт. в наборі Формочки для хворосту (вафельного печива) — 4 шт. в наборі

Такий набір для приготування тонкого і хрусткого хворосту з рідкого тіста дуже зручний, практичний і надійний.  Набір скла..

214,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді свинки для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Якщо у вашого малюка поганий апетит, то ця проблема швидко вирішиться з придбанням форми у вигляді свинки, а рецепти приготування залежать тільки від ..

139,00 грн.

Форма міні-сковорода у вигляді зірки для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні Форма міні-сковорода у вигляді зірки для приготування оладків, млинців, омлета, яєшні

Ця форма ідеально підходить для приготування яєць, млинців та інших блюд у вигляді зірки. Готувати можна як на електричній, так і на газовій плит..

139,00 грн.

Форма для хліба та міні-багетів силіконова 35х24х2 см Чорна Форма для хліба та міні-багетів силіконова 35х24х2 см Чорна

Ця форма ідеально підходить для випікання свіжих французьких багетів та для підігріву раніше приготовлених. Завдяки перфорованим отворам для циркуляці..

341,00 грн.

-23%
Форма для приготування пончиків і донатів "Майстер пончик" — ручний диспенсер (дозатор) Форма для приготування пончиків і донатів "Майстер пончик" — ручний диспенсер (дозатор)

Форма для приготування класичних пончиків в домашніх умовах перетворить безформне тісто в пончики. "Майстер пончик" можна використовувати в ..

99,00 грн. 129,00 грн.

Форма для приготування оладок, млинців, омлету, яєчні у вигляді кролика Форма для приготування оладок, млинців, омлету, яєчні у вигляді кролика

Форма для швидкого приготування фігурного омлету, яєчні, сирників, оладок, млинців. Приготувати омлет може навіть дитина, але під наглядом батьків. С..

99,00 грн.

Форма для пончиків і донатів "Майстер пончик" Форма для пончиків і донатів "Майстер пончик"

Форма прекрасно підходить для приготування домашніх пончиків і донатів. З її допомогою виріжте з тіста пончики, обсмажте в олії. Виготовл..

199,00 грн.

Терка для овочів і фруктів з нержавіючої сталі (4-стороння, 25 см) Терка для овочів і фруктів з нержавіючої сталі (4-стороння, 25 см)

Терка для овочів чотиристороння виготовлена ​​з нержавіючої сталі. Має 4 площини для різних операцій. Ергономічна ручка виготовлена ​​з міцн..

157,00 грн.

Показано з 1 по 8 з 32 (всього 4 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо