Пошук
0
Кошик

Gondol

Gondol
Шприц кулинарный для крема и айсинга в блистере Gondol 110 (пластмассовая колба, 6 пластмассовых насадок) Шприц кулинарный для крема и айсинга в блистере Gondol 110 (пластмассовая колба, 6 пластмассовых насадок)

За допомогою цього кулінарного шприца Ви зможете створити неповторні прикраси для Ваших страв. Кулінарний шприц Gondol 110 з 6 різними насадками дл..

114,00 грн.

Шприц кулінарний для крему і айсінгу в блістері Gondol G01 (пластмасова колба, 5 пластмасових насадок) Шприц кулінарний для крему і айсінгу в блістері Gondol G01 (пластмасова колба, 5 пластмасових насадок)

За допомогою цього кулінарного шприца Ви зможете створити неповторні прикраси для Ваших страв. Кулінарний шприц Gondol G01 з 5 різними насадками для ..

96,00 грн.

Прес подрібнювач гвинтовий для часнику пластиковий часничниця Gondol Прес подрібнювач гвинтовий для часнику пластиковий часничниця Gondol

Прес подрібнювач для часнику "Gondol" - це зручний та ефективний кухонний аксесуар, який значно спрощує процес приготування страв із викорис..

97,00 грн.

Форма для пончиків і донатів "Майстер пончик" зі щипцями для намочування Форма для пончиків і донатів "Майстер пончик" зі щипцями для намочування

Форма прекрасно підходить для приготування домашніх пончиків і донатів. З її допомогою виріжте з тіста пончики, обсмажте в олії, за доп..

225,00 грн.

Мішок силіконовий кондитерський 17*31 см Мішок силіконовий кондитерський 17*31 см

Кондитерський силіконовий мішок має гладку внутрішню поверхню, що робить нанесення продукту простим та зручним. Зовні поверхня шорстка ..

43,00 грн.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо