Пошук
0
Кошик

Садовий інструмент

Тайські граблі совок комбайн для збирання ягід чорниці (афіни), брусниці, шипшини 20х60 см Тайські граблі совок комбайн для збирання ягід чорниці (афіни), брусниці, шипшини 20х60 см

За основу цього приладу взяті граблі для збору ягід, якими користуються тайські збирачі в Фінляндії. Зменшує трудомісткість роботи і прискорює збір..

683,00 грн.

Розпушувач+мотижка комбінована "Трапеція" з ручкою 40 см Розпушувач+мотижка комбінована "Трапеція" з ручкою 40 см

Цей інструмент є комбінованим та дуже зручним при транспортуванні завдяки своїм невеликим розмірам. Верхня частина виготовлена у формі тризубого ро..

59,00 грн.

Гребінка плодознімач комбайн для збирання ягід чорниці (афіни), брусниці, шипшини (ширина 10 см) Гребінка плодознімач комбайн для збирання ягід чорниці (афіни), брусниці, шипшини (ширина 10 см)

Комбайн має легкий, але при цьому жорсткий корпус з нержавіючої або оцинкованої сталі і постачається у повністю зібраному вигляді, готовому ..

599,00 грн.

Гребінка середня комбайн для збирання ягід чорниці (афини), брусниці, шипшини (ширина 15 см) Гребінка середня комбайн для збирання ягід чорниці (афини), брусниці, шипшини (ширина 15 см)

Комбайн має легкий, але при цьому жорсткий корпус з нержавіючої або оцинкованої сталі і поставляється в повністю зібраному вигляді, готовим до викорис..

641,00 грн.

Гребінка велика, комбайн совок для збирання ягід чорниці (афіни), брусниці, шипшини (ширина 21 см) Гребінка велика, комбайн совок для збирання ягід чорниці (афіни), брусниці, шипшини (ширина 21 см)

Комбайн має легкий, але при цьому жорсткий корпус з нержавіючої або оцинкованої сталі і поставляється в повністю зібраному вигляді, готовим до викорис..

714,00 грн.

Стрічка для степлера для підв'язки винограду та рослин червона 11 мм*40 м 130 мікрон (набір 10 штук) Стрічка для степлера для підв'язки винограду та рослин червона 11 мм*40 м 130 мікрон (набір 10 штук)

Стрічка для підв'язувального степлера виготовлена ​​з якісного ПВХ-матеріалу. Призначена для підв'язування рослин та лози винограду за допомог..

209,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 17 (всього 3 сторінок)

Нові надходження

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Фіолетовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий Ніж 2в1 економка овочечистка рибочистка великий з пластмасовою ручкою для очищення овочів та фруктів 20.5 см Салатовий

Комплексний ніж 2в1 для очищення риби, а також для економного чищення картоплі, овочів фруктів. З його допомогою ви легко очистите рибу від луски, а т..

33,00 грн.

Новий
Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора Дошка обробна пластикова для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів 23.5х14 см Прозора

Дошка має підвісний отвір, який дозволить зберігати дошку у підвішеному вигляді. Екологічний пластик не вбирає запахи та має підвищену стійкість до..

42,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо