Чтобы просмотреть каталог форм для выпечки, нажмите здесь

форми для льодяників

(3 votes, average 4.00 out of 5)
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 

babochki

За допомогою довговічних форм для приготування льодяників ви завжди зможете порадувати своїх маленьких ласунів найсмачнішими цукерками.

Цей предмет не буде зайвим на вашій кухні. Форма включає в себе дві металеві пластини і кріплення у вигляді скоб. На кожній напівформі- виїмки у вигляді половинок різних тварин з добре промальованими дрібними деталями.

Форма для льодяників гранично проста у вживанні. Необхідно лише з'єднати пластини за допомогою скоб, залити приготований заздалегідь сироп в отвори і в них же вставити палички.

Ціна 225 грн
(4 votes, average 5.00 out of 5)
Рейтинг Користувача: / 4
НайгіршеНайкраще 

Форма для приготовления леденцов и конфет Веселые животные

За допомогою довговічних форм для приготування льодяників ви завжди зможете порадувати своїх маленьких ласунів вкуснейшими цукерками.

Цей предмет не буде зайвим на вашій кухні. Форма включає в себе дві металеві пластини і кріплення у вигляді скоб. На кожній полуформе - виїмки у вигляді половинок різних тварин з добре промальованими дрібними деталями.

Форма для льодяників гранично проста у вживанні. Необхідно лише з'єднати пластини за допомогою скоб, залити приготований заздалегідь сироп в отвори і в них же вставити палички.

Ціна 175 грн

Форма для приготовления леденцов и конфет Звезда

У вас напевно залишилися дитячі спогади, в яких ви із захопленням і задоволенням насолоджувалися смаком забавних льодяників на паличках. Зірочки, зайчики, півники - всі солодкі фігурки були тоді коханими.

Зараз багато теж обожнюють льодяники, зроблені в домашніх умовах. Радує і той факт, що форми для приготування льодяників і цукерок стали набагато доступніше і різноманітніше.

Ціна 205 грн

Форма для приготовления леденцов и конфет

Бажаєте почастувати своїх дітей смачними цукерками, і при цьому, щоб вони були виготовлені з натуральних інгредієнтів?

Немає нічого простіше! Зробіть цукерки самостійно. Для цього треба тільки купити форму для приготування льодяників, знайти на просторах Інтернету який-небудь рецепт сиропу для цукерок і почати створювати улюблені солодощі.

Це зовсім нескладно. Приготовану основу (сироп) заливають у форму, яка складається з двох пластин, що з'єднують між собою скобами, і залишають застигати.

Через деякий час можна насолоджуватися чудовим смаком цукерок у формі улюблених звіряток із зоопарку.

Ціна 220 грн

Форма для приготовления леденцов и конфет Колобок

Хотите удивить своего малыша и его друзей? Приготовьте конфеты в форме персонажей из известной и любимой детской сказки «Колобок». В этом вам поможет форма для приготовления леденцов и конфет, которой очень легко пользоваться. Приготовление конфет в форме не занимает много времени и не требует дорогостоящих продуктов.

А готовые конфеты намного вкуснее тех, что продаются в магазинах. Ребенок тоже с удовольствием поучаствует в процессе создания интересных вкусностей. Преимущество домашних леденцов еще и в том, что для их приготовления вы вряд ли будете использовать искусственные добавки, а значит, результат будет качественным и натуральным. 

Цена 160 грн